5 kiállítás miatt félbeszakadt a Csep-Gól - Gázgyár mérkőzés

Írta: Fotó és kivonat: asrgazgyar.fw.hu

csepgolasr

Csep-Gól FC - ASR Gázgyár 1-3-nál félbeszakadt

5 csepeli játékos kiállítása után a 93. percben félbeszakadt a Csep-Gól FC - ASR Gázgyár BLSZ2-es mérkőzés.

Az első pályáról leküldött játékos Péli Norbert volt, a Csep-Gól gólerős csatára az 51. percben egy félresikerült szerelés után második sárga lappal jutott a kiállítás sorsára 2-1-es vendég vezetésnél.

A 70. percben a játékvezetővel való párbeszéde után Horváth Géza is megkapta második sárga kártyáját, így 9 emberrel kellett folytatnia a hazaiaknak.
A 73. percben Révész György gólhelyzetben állította meg utolsó emberként a Gázgyár-támadást, amiért egyből piros lapot kapott. A megítélt büntetőből Ivancsó Dávid eldöntötte a meccset, így lett 3-1 a Gázgyárnak.
További gólok nem születtek, azonban a hosszabbításban két újabb kiállítás igen. A 93. percben előbb Síró Márió kapta meg második sárgáját szövegelésért, majd Gerstmayer állított meg egy kapura törő Gázgyár játékost, amiért egyből piros lap lett a jutalma. A mérkőzés, így a hosszabbításban félbeszakadt, mivel a hazaiak hatan maradtak a pályán…