Sorsoltak a Budapest Kupában

Írta: Pestifoci.hu

voyage-testveriseg-bkdonto-pestifoci 004

Budapest Kupa 1. Forduló /2014. SZEPTEMBER 03-04./

AC Zrinyi-MAX - Chinoin SC    
         
1. FC Skorpió - Ferencvárosi FC    
         
Dinamo Torpedob - Futbalféria SC    
         
Istenhegy FC - 43. sz. Építők SK    
         
Erzsébet SK - Törökbálint FC    
         
Previfitt SE - Szt. Pál Akadémia    
         
Rúg-6 FC - B E A C      
         
Rend-őr 07 FC - Hegyvidék SE    
         
Mahatma Gandhi - Rákosligeti AC  
         
Vizafogó FC - RTK-Vasló    
         
Babylon FCE - Újpesti Haladás    
         
BME Kármán - BÜSKE    
         
Zuglói Kinizsi SE - Nagytétény SE  
         
Hunreál FC - Közgáz DSK    
         
Kispesti Amatőr SE - Budatétény SE  
         
Nimród SE - Royal ASE    
         
Csabagyöngye SE - Grafito SC    
         
Pasarét FC -  K I S E      
         
Wolfs FC - CSHC’ 94 FC    
         
Issimo SE -  Budai XI SE    
         
Külker SC - Szabadkikötő SE    
         
FC Pifu - Hidegkút SC      
         
Róna SC - Goldball’ 94 FC    
         
Amatőr SE - BVSC-Zugló     
         
Sziget Sport Akadémia - Inter 04 FC  
         
Respect FC - II. Kerületi UFC    
         
Siketek SC - Dupló FC    
         
B M C - Csillaghegyi MTE    
         
2011 Champion FC - Budakeszi SC  
         
ARK SE - 1908 SZAC KSE    
         
Bp. Erdért SE - Merkapt SE    
         
B R S C - Rákosszentmihály SC    
         
T F S E -  33 FC      
         
Hangos SE - ASR Gázgyár    
         
Tabán LC - M L T C      
         
Káposztásmegyer - Közterület SC  
         
Lőrinci Kitartás - Lánchíd FC    
         
Prókátor SE - MAFC Műegytemi FC  
         
3R Spartacus - Kormányőr SE    
         
Thán Károly SE - Csep-Gól FC    
         
K E F C -  MTK Baráti Kör    
         
Bp. Polgári SC - Inter CDF SE    
         
Híd-Unió SE - MAC-Grund FC    
         
Hercules SE -  Margitsziget    
         
Hallgatói SE - Duna SK    
         
Henger FC - MFC Favorit    
         
Gamma LSE -  Piramis SE     
         
Kispest SE - Pestszentimrei SK    
         
erőnyerő Unione FC       
         
erőnyerő Budafoki LC    
         
erőnyerő THSE-Sashalom    
         
erőnyerő Fővárosi Vízművek SK    

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.