131 csapat indul! Elfogadott nevezések BLSZ1-BLSZ4!

Írta: Pestifoci.hu

 blsz-cimer-170

131 csapat indul el a 2014/15-ös MLSZ Budapesti Igazgatóság által kiírt felnőtt bajnokságok valamelyikében! A nevezéseket elfogadták, hamarosan a játéké lesz a főszerep!

Részlet a

20/2014 (07.23.) számú Budapesti Hivatalos Értesítőből

Fellebbviteli Bizottság határozatai

6/2014

A Fellebbviteli Bizottság a Versenybizottság első fokú határozatát megváltoztatja és a következő csapatok nevezését a 2014/2015. évi bajnokságra elfogadja.

BLSZ I. osztály

  1. Szabadkikötő SE
  2. Chinoin SC
  3. Hidegkúti SC
  4. Dupló FC
  5. Hunreál FC
  6. Respect
  7. Hidegkúti SC II
  8. Thán Károly SE

BLSZ II. osztály

BLSZ III. osztály   

BLSZ IV. osztály

7/2014

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Fellebbviteli Bizottsága megbízta az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottságát, hogy a 2014-2015. bajnoki év hatályos versenykiírásai alapján a Budapest férfi felnőtt nagypályás bajnokságok létszámát töltse fel.

                                                                                                             Dr. Soós Attila sk.

                                                                                                          Fellebbviteli biz elnöke

 

Versenybizottság határozatai

A csapatok osztályonkénti besorolása

BLSZ I. osztály

BLSZ II. osztály

1.

Budafoki LC

1.

Újbuda Labdarúgó Kft.

2.

Ferencvárosi FC

2.

1908 SZAC KSE

3.

Főv. Vízművek SK

3.

Nagytétény SE

4.

Kőbányai ISE

4.

ASR Gázgyár

5.

43. sz. Építők

5.

Budatétény SE

6.

Ikarus BSE

6.

Pestszentimre SK

7.

Kelen SC

7.

Csillaghegy MTE

8.

Pénzügyőr SE

8.

Főv. Közterület SK

9.

Rákosszentmihályi AFC

9.

Csep-Gól FC

10.

XVII. ker. Rákosmenti TK

10.

Internationale CDF

11.

Testvériség SE

11.

BVSC-Zugló

12.

THSE-Sashalom

12.

Rákosszentmihályi SC

13.

Unione FC

13.

Szabadkikötő

14.

Voyage SE

14.

II. ker UFC

15.

XII. ker Hegyvidék SE

15.

MAFC-Műegyetemi FC

16.

Szt. Pál Akadémia FC

16.

ESMTK LE Kft.

BLSZ III. osztály

 

1.

„33” FC

22.

Goldball ’94 FC

2.

BÜSKE

23.

Futbalféria SC

3.

1 FC Skorpió

24.

MLTC

4.

BEAC

25.

Csepel Hungary Club ’94

5.

Budai XI. SE

26.

Duna SK

6.

RKSK II

27.

Budakeszi SC

7.

Pestszentimrei SK II

28.

Rákosligeti AC

8.

Pénzügyőr SE II

29.

Grafito SC

9.

Royal ASE

30.

Piramis Kőbánya SE

10.

Inter 04

31.

Previfitt SE

11.

Istenhegy FC SE

32.

Szigeti Asztaltársaság Egyesület 

12.

Zuglói Kinizsi SE

33.

Szt. Pál Akadémia FC II

13.

Kispest SE

34.

Testvériség SE II

14.

Kormányőr SE

35.

Törökbálint FC

15.

Közgáz SC DKSE

36.

Újpest Haladás FC

16.

Nagytétény SE II

37.

Vizafogó FC

17.

MFC Favorit SE

38.

Merkapt Maraton SE

18.

MTK Baráti Kör Egyesület

39.

Polgári SC

19.

Pasarét FC

40.

Dupló FC

20.

Chinoin SC

41.

Lánchíd FC

21.

Hidegkúti SC

42.

MAC-Grund

BLSZ IV. osztály

 

1.

Issimo SE

30.

Inter 04 II

2.

3 R Spartacus Calio SE

31.

Káposztásmegyer FC

3.

Istenhegy FC SE II

32.

Lőrinci Kitartás

4.

2011 Champion SC

33.

BME Futsal Club

5.

Csep-gól II

34.

Hallgatói SE

6.

Amatőr SE

35.

Kormányőr SE II

7.

AC Zrinyi

36.

Kőbányai Egyetértés FC

8.

ASR Gázgyár II

37.

Sziget Sport Akadémia

9.

ARK SE

38.

Külker SC

10.

Babylon FCE

39.

MAFC-Műegyetemi FC II

11.

BEAC II

40.

Mahatma Gandhi Egyesület

12.

BRSC

41.

Mátyásföldi LTC II

13.

Budapesti Erdért SE

42.

Nimród SE

14.

Hunreál FC

43.

Rúg-6 FC

15.

Prókátor SE

44.

Siketek SC

16.

Csabagyöngye SE

45.

Tabáni LC

17.

Erzsébet SK

46.

Rend-őr 07 FC

18.

FC Pifu ’04

47.

Unione FC II

19.

Főv. Közterület SK II

48.

Wolf FC SE

20.

Gamma LSE

49.

1908 SZAC KSE II

21.

Hangos SE

50.

Róna SC

22.

Henger FC

51.

Budapesti Micro Club

23.

Hercules Fiai SE

52.

Kelen SC II

24.

Híd-Unió SE

53.

Respect

25.

THSE-Sashalom II

54.

Budatétény SE II

26.

Újpesti Haladás FC II

55.

TFSE

27.

Dinamó Torpedó KSE

56.

33. FC II

28.

Hidegkúti SC II

57.

Kispesti Amatőr SE

29.

Thán Károly SE

   

 

 

NE FELEDJÉTEK:   BUDAPEST VÁLOGATOTT - RKSK  július 25-én, pénteken 18:30-kor a Csepel Stadionban!

Tags: BLSZ
Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.