Csillaghegyen menekült a Közterület!

csillagehegy-kozterulet-blsz2-pestifoci 015

Jó hangulatban és szép időben kezdődött Csillaghegyen a Csillaghegyi MTE – Közterület SC BLSZ2-es mérkőzés. A két vezetőedző Boldizsár Imre és Szikszai Zoltán régi ismerősként üdvözölte egymást, hiszen sokszor meccseltek már egymás ellen.

A mérkőzés játékvezetője, Bánki György pedig utolsó fellépésére készült.

Csillaghegyi MTE - Közterület SC 0:1

BLSZ2. 25. forduló

csillagehegy-kozterulet-blsz2-pestifoci 001

Az első félidő kevés helyzetet hozott. Az első lehetőség a hazaiak előtt adódott a 32. percben. Weitzinger Zsolt bal oldali beadását Craveró Zoltán fejelte kapura, de Ferenczi Bence védeni tudott.
5 perc múlva góllal válaszolt a Közterület. Ángyási Gergely forgolódott a bal oldalon, majd 14 méterről kilőtte a hosszú sarkot. 0:1

csillagehegy-kozterulet-blsz2-pestifoci 013

A második játékrész csillaghegyi helyzettel indult. Egy szöglet után Gergely Viktor sarkazott 8 méterről a kapu fölé. Parádés gól lett volna, ha kicsit lejjebb megy a labdája.
A 62. percben Szabó Csaba (Közterület) 20 méterről lőtt balról, a bal sarokba tartó lövését védte Bene Dániel védeni tudott.

A 64. percben ismét a csereként beállt Szabó Csaba kavarta meg a levegőt. Egy nagy elfutás után letette lövőre a labdát a tizenhatos elé érkező Kövér Gábornak, aki egy szép csel után 14 méterről lőtt, de Bene Dániel.

10 perc múlva Molnár Dániel (Csillagegy) jobbról kapu elé lőtt labdáját kellett kiütnie Ferenczi Bencének.

A mérkőzés utolsó nagy lehetősége a Csillaghegy előtt adódott. Kevéssel a lefújás előtt 17 méterről, kissé balról szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat. Mikó István tűzte kapura a labdát, de Ferenczi Bence szögletre ütötte azt.

csillagehegy-kozterulet-blsz2-pestifoci 009
A mérkőzés osztályzata a PestiFoci szerint: 6

Nem túl nagy iramú, de küzdős, hajtós kis meccs volt. Az utolsó 20 perc az eredmény miatt mindkét fél számára izgalmas volt.