Csendes Közterület győzelem a SZAC elleni házirangadón!

1908 SZAC KSE - Közterület SK 1:2

BLSZ2.

A mérkőzés tétje az volt, hogy melyik csapat tud valamit szépíteni őszi szezonján, illetve melyik tudja megkönnyíteni magának valamivel a tavaszi folytatást.
A csapatok egy pályán készülnek és játszanak a bajnokság során, ez és a találkozó tétje elég kellett volna legyen egy jó meccshez,de ez a pályán nem realizálódott. A Közterület valamivel felszabadultabban futballozott, talán a múlt heti győzelme miatt is, és ez a kis plussz elég volt ahhoz, hogy eggyel több gólt lőjön, mint a hazai pályán kissé bátortalan szentlőrinci csapat.

A mérkőzés menete:

6’ Niczmann Péter (Közterület) jobb oldali beadása után Németh László lőtt fölé 8 méterről.

17’ Rózsa Miklós (SZAC) lőtt a kapu fölé 17 méterről.

32’ Kövér Gábor (Közterület) előreívelése után Ángyási Gergely jutott túl Kaszab Gábor kapuson és 6 méterről a hálóba lőtt. 0:1

36’ Nyéki Rolanddal szemben szabálytalankodott Szabó Csaba az ötös jobb oldali sarkánál. Tizenegyeshez jutott a SZAC.

A büntetőt Szabó László rúgta a hálóba. 1:1

45’ Párizs József (SZAC) 18 méteres szabadrúgását ütötte szögletre Pálinkás Gábor a bal sarok elől.

II. félidő

46’ Da Silva (SZAC) lőtt 10 méterről balról, Pálinkás szögletre ütötte a rövid sarokba tartó labdát.

70’ Könczey Zsolt(SZAC) helyzetben 14 méterről a kapu fölé emelt.

80’ Niczmann Péter (Közterület) bal oldali szabadrúgása után a hosszú oldalon helyezkedő Németh László 10 méterről kapásból a hálóba lőtt. 1:2

82’ Nyéki Roland (SZAC) lőtt 20 méterről kevéssel a kapu bal felső sarka mellé.

85’ Ángyási (Közterület) szép csel után helyzetben 14 méterről a kapu fölé lőtt.

86’ Rózsa Miklós (SZAC) 18 méterről kevéssel lőtt a kapu mellé.

A mérkőzés osztályzata a PestiFoci szerint: 5

Nem kellett lerágni a körmünket az izgalomtól. Kissé unalmasra sikerült a két csapat záró találkozója.

Edzői vélemények:

Maráczi János (SZAC): - Értékelhetetlen volt mindkét csapat teljesítménye. Ez a mérkőzés méltatlan volt a BLSZ2-höz. Nagyon bízom benne, hogy ezzel a meccsel lezárult egy időszak az életünkben és bizakodva nézek a tavaszi szezon felé.

Szikszai Zoltán (Közterület): - Küzdelmes, de alacsony színvonalú meccsen sikerült megszereznünk a 3 pontot, és nekünk ez volt a legfontosabb.

Tags: SZAC | Közterület | BLSZ2