82.§ 1/a

2013.11.17.-ig eltiltva

1040/2013

(10.17)

Az Unione FC BLSZ I.o. csapatát az FSZ 10.§ 4/d pontja alapján, 2 soron következő bajnoki mérkőzésre saját költségén szövetségi ellenőr fogadására kötelezzük.

IDÉZÉS

A Chinoin SC BLSZ III.o csapatából Kollár József főrendező személyesen jelenjen meg

2013.10.24.-én 16:00-kor a Fegyelmi Bizottság előtt. Továbbá az ügyben érintett egyesület játékosai a jelzett időpontban a tárgyaláson részt vehetnek.

(10.17)

A BKV Előre SC U21 II.o. Közép A csapatát az FSZ. 7.§ 4/a megsértése miatt az FSZ.10.§ 4/a pontja alapján, írásbeli figyelmeztetésben részesíti az FB!

Versenybizottság határozatai

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottsága 2013. október 15-i ülésén a következő

határozatokat hozta:

Felnőtt

2013/10/33

Megállapítást nyert, hogy Fitos Bence (ig.sz.: 178 455) az Ikarus BSE labdarúgója az alábbi mérkőzéseken érvénytelen sportorvosi (lejárt) engedéllyel szerepelt:

BLSZ I. OSZTÁLY

2013. 09. 07. 15 óra Ikarus BSE – Fővárosi Vízművek SK            1 – 4

2013. 09. 14. 15 óra R A F C – Ikarus BSE                                  2 – 1

2013. 09. 21. 10 óra Ikarus BSE – Voyage SE                             2 – 0

A LVSZ 61 § 2. bekezdése alapján jogosulatlanul szerepelt ezeken a mérkőzéseken.

A fent felsorolt mérkőzéseken megszerzett pontokkal megegyező büntetőpontot 3 (három), továbbá mérkőzésenként további egy büntetőpontot 3 (három) összesen 6 (hat) büntetőpontot von le az Ikarus BSE évi összeredményéből. A VB az LVSZ 65 § 1.) és 2.) bekezdése alapján hivatalból járt el.

2013/10/34

Az OTP Bank Bozsik Program 3. fordulójában az Inter CDF SE (U-13) csapata harmadik alkalommal nem állt ki, ezért a versenybizottság az MLSZ Versenyszabályzat 54 § (7) dc) pontja alapján az Inter CDF SE felnőtt csapatának évi összeredményéből 3 (három) büntetőpontot levon.

2013/10/35

Az ASR Gázgyár – Pestszentimrei SK BLSZ II. osztály 7. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés az első félidő 44. percében 0 – 0 állásnál félbeszakadt, mivel a vendégek létszáma a kiállítások és sérülések miatt 7 fő alá csökkent. A VB a Pestszentimrei SK versenyügyi felelősségét állapította meg és a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a vétlen ASR Gázgyár javára igazolja. LVSZ 62 § (3) és (6) b) pontok alapján.

2013/10/36

A Chinoin SC – II. Kerületi UFC BLSZ III. osztály 2. csoport 7. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés a második félidő 85. percében 3 – 3 állásnál félbeszakadt. A VB a Chinoin SC versenyügyi felelősségét állapította meg és a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a vétlen II. Kerületi UFC javára igazolja. LVSZ 62 § (4) és (6) b) pontok alapján.

2013/10/37

A Bp. Polgári SC – Mahatma Gandhi BLSZ IV. osztály 2. csoport 7. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzésen a Mahatma Gandhi létszámhiányosan nyolc fővel állt ki. /Második alkalom/ A második félidő 75. percében 12 – 1 Bp. Polgári SC vezetésnél a vendégcsapat létszáma sérülések miatt 7 fő alá csökkent ezért a játékvezető a mérkőzést beszüntette. A VB a pályán elért eredménnyel igazolja a mérkőzést. LVSZ 62 § (3) és (6) a) pontok

2013/10/38

A Nagytétény SE – AC Zrinyi BLSZ IV. osztály 4/A csoport 7. fordulójában kisorsolt mérkőzés elmaradt. A VB a mérkőzés újrajátszását rendeli el. Az új időpontot 8 napon belül jelentsék be a VB-nek.

2013/10/39

Az RTK-Vasló II – 1908 SZAC KSE II (6 – 1) BLSZ IV. osztály 4/B csoport bajnokság 4. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzést az 1908 SZAC KSE II csapata megóvta jogosulatlan játékosok szerepeltetése miatt. A VB az óvást érdemi tárgyalás nélkül elutasítja. LVSZ 64 § (6) a) pont

2013/10/40

Megállapítást nyert, hogy az RTK-Vasló II – 1908 SZAC KSE II (6 – 1) BLSZ IV. osztály 4/B csoport bajnokság 4. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzésen az RTK-Vasló II megsértette a versenykiírás 13. C) pontját. Ezen mérkőzésen megszerzett pontokkal megegyező büntetőpontot 3 (három), továbbá egy büntetőpontot összesen 4 (négy) büntetőpontot von le az RTK-Vasló II évi összeredményéből. A VB az LVSZ 65 § 1.) és 2.) bekezdése alapján hivatalból járt el.

2013/10/41

Az 1908 SZAC KSE II – ASR Gázgyár BLSZ IV. osztály 4/B csoport 7. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzést az ASR Gázgyár csapata lemondta. A VB a mérkőzés három pontját 3 – 0 az 1908 SZAC KSE II javára igazolja.

2013/10/42

A Previfitt SE hivatalosan bejelentette, hogy a Budapest Kupa 2. fordulójában esedékes Duna SK – Previfitt SE kupa mérkőzését lemondja. A VB tudomásul veszi a Previfitt SE bejelentését egyben a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a Duna SK javára igazolja.

Utánpótlás:

2013/10/43

Az Eötvös SE – ESMTK LE KFT (2 – 5) BLSZ Ifjúsági U-19 9. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzésen az Eötvös SE létszámhiányosan kilenc fővel állt ki.

2013/10/44

Az Inter CDF SE – Szabadkikötő SE BLSZ Ifjúsági U-16 7. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzéselmaradt. A VB a mérkőzés újrajátszását rendeli el. Az új időpontot 8 napon belül jelentsék be a VB-nek.

Egyetemi futsal:

2013/10/45

A Corvinus Futsal – ELTE BEAC ÁJK Egyetemi Futsal bajnokság 2. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés elmaradásában a Corvinus Futsal versenyügyi felelőssége megállapítható. A VB a mérkőzés három pontját 3 – 0 eredménnyel a vétlen ELTE BEAC ÁJK javára igazolja.(FVSZ 55§ 5.)

2013/10/46

A TFSE – BME Docler Akadémia Egyetemi Futsal bajnokság 2. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzést a BME Docler Akadémia lemondta. A VB a mérkőzés három pontját 3 – 0 eredménnyel a vétlen a TFSE javára igazolja.(FVSZ 56§ 3./a) Egyben a BME Futsal csapatát az 55 § (8) alapján 2. ki nem állása miatt figyelmeztetésben részesíti.

FIGYELEM!

A hivatalos értesítőben közölt adatok (színes lapos kimutatások) tájékoztató jellegűek!

Megkérjük a sportszervezetek képviselőit, hogy amennyiben a közlönyben közölt információk és a saját nyilvántartásuk között eltérést tapasztalnak, szíveskedjenek azt jelezni a versenybizottságnak!

JEGYZŐKÖNYVEK ADATAIVAL KAPCSOLATOS KÉRÉSEK!

A VB csak az új típusú jegyzőkönyvet fogadja el! Megkérjük a jegyzőkönyvek kitöltéséért felelős személyeket (a sportszervezetek képviselőit és a játékvezetőket egyaránt), hogy fokozottan figyeljenek a pontos kitöltésre és az olvashatóságra (nyomtatott nagybetűkkel kell kitölteni a jegyzőkönyvet).