Sorsoltak a BLSZ4-ben!

Írta: Pestifoci.hu

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 1. CSOPORT

 

Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.

1-13. fordulók

 

1. ford   
    08.31-09.01.   

        2011 CHAMPION FC    SIKETEK SC   
        3R SPARTACUS    FLOTTA 2001 SE   
        WOLFS FC    RÚG-6 FC   
        GAMMA LSE    TABÁN FC   
        MAXIMO SE    FC PIFU   
        RÓNA SC     DUPLO FC   
        B M C     KŐBÁNYÁÉRT   


2. ford   
    09.07-08.   

        RÓNA SC      B M C    
        DUPLO FC    MAXIMO SE   
        FC PIFU    GAMMA LSE   
        TABÁN FC    WOLFS FC   
        RÚG-6 FC    3R SPARTACUS   
        FLOTTA 2001 SE    2011 CHAMPION FC   
        SIKETEK SC    KŐBÁNYÁÉRT   


3. ford   
    09.14-15.   

        2011 CHAMPION FC    RÚG-6 FC   
        3R SPARTACUS    TABÁN FC   
        WOLFS FC    FC PIFU   
        GAMMA LSE    DUPLO FC   
        MAXIMO SE    RÓNA SC    
        KŐBÁNYÁÉRT    FLOTTA 2001 SE   
        B M C     SIKETEK SC   



4. ford   
    09.21-22.   

        MAXIMO SE    B M C    
        RÓNA SC     GAMMA LSE   
        DUPLO FC    WOLFS FC   
        FC PIFU    3R SPARTACUS   
        TABÁN FC    2011 CHAMPION FC   
        RÚG-6 FC    KŐBÁNYÁÉRT   
        FLOTTA 2001 SE    SIKETEK SC   


5. ford  
    09.28-29.   

        2011 CHAMPION FC    FC PIFU   
        3R SPARTACUS    DUPLO FC   
        WOLFS FC    RÓNA SC    
        GAMMA LSE    MAXIMO SE   
        SIKETEK SC    RÚG-6 FC   
        KŐBÁNYÁÉRT    TABÁN FC   
        B M C     FLOTTA 2001 SE   



6. ford   
    10.05-06.   

        GAMMA LSE    B M C    
        MAXIMO SE    WOLFS FC   
        RÓNA SC     3R SPARTACUS   
        DUPLO FC    2011 CHAMPION FC   
        FC PIFU    KŐBÁNYÁÉRT   
        TABÁN FC    SIKETEK SC   
        RÚG-6 FC    FLOTTA 2001 SE   


7. ford  
    10.12-13.   

        2011 CHAMPION FC    RÓNA SC    
        3R SPARTACUS    MAXIMO SE   
        WOLFS FC    GAMMA LSE   
        FLOTTA 2001 SE    TABÁN FC   
        SIKETEK SC    FC PIFU   
        KŐBÁNYÁÉRT    DUPLO FC   
        B M C     RÚG-6 FC   


8. ford  
    10.19-20.   

        WOLFS FC    B M C    
        GAMMA LSE    3R SPARTACUS   
        MAXIMO SE    2011 CHAMPION FC   
        RÓNA SC     KŐBÁNYÁÉRT   
        DUPLO FC    SIKETEK SC   
        FC PIFU    FLOTTA 2001 SE   
        TABÁN FC    RÚG-6 FC   


9. ford 
    10.26-27.   

        2011 CHAMPION FC    GAMMA LSE   
        3R SPARTACUS    WOLFS FC   
        RÚG-6 FC    FC PIFU   
        FLOTTA 2001 SE    DUPLO FC   
        SIKETEK SC    RÓNA SC    
        KŐBÁNYÁÉRT    MAXIMO SE   
        B M C     TABÁN FC   


10. ford   
    11.02-03.   

        3R SPARTACUS    B M C    
        WOLFS FC    2011 CHAMPION FC   
        GAMMA LSE    KŐBÁNYÁÉRT   
        MAXIMO SE    SIKETEK SC   
        RÓNA SC     FLOTTA 2001 SE   
        DUPLO FC    RÚG-6 FC   
        FC PIFU    TABÁN FC   


11. ford   
    11.09-10.   

        2011 CHAMPION FC    3R SPARTACUS   
        TABÁN FC    DUPLO FC   
        RÚG-6 FC    RÓNA SC    
        FLOTTA 2001 SE    MAXIMO SE   
        SIKETEK SC    GAMMA LSE   
        KŐBÁNYÁÉRT    WOLFS FC   
        B M C     FC PIFU   


12. ford  
    11.16-17.   

        2011 CHAMPION FC    B M C    
        3R SPARTACUS    KŐBÁNYÁÉRT   
        WOLFS FC    SIKETEK SC   
        GAMMA LSE    FLOTTA 2001 SE   
        MAXIMO SE    RÚG-6 FC   
        RÓNA SC     TABÁN FC   
        DUPLO FC    FC PIFU   


13. ford   
    11.23-24. 

         FC PIFU    RÓNA SC    
        TABÁN FC    MAXIMO SE   
        RÚG-6 FC    GAMMA LSE   
        FLOTTA 2001 SE    WOLFS FC   
        SIKETEK SC    3R SPARTACUS   
        KŐBÁNYÁÉRT    2011 CHAMPION FC   
        B M C     DUPLO FC   

 
BLSZ IV. OSZTÁLY 2. CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-13. fordulók


1. ford  
    08.31-09.01.   

        BP. POLGÁRI SC    1988 DÉLI DUPONT   
        THÁN KÁROLY SE    ERZSÉBET SK   
        NIMRÓD SE    1. FC SKORPIÓ   
        HENGER FC    CSABAGYÖNGYE SE   
        REND-ŐR 07 FC    HÍD-ÚNIÓ SE   
        MAHATMA GANDHI     NÉMEDI BSC   
        MAFC KÁRMÁN DSK    KÜLKER SC   


2. ford   
    09.07-08.   

        MAHATMA GANDHI      MAFC KÁRMÁN DSK   
        NÉMEDI BSC    REND-ŐR 07 FC   
        HÍD-ÚNIÓ SE    HENGER FC   
        CSABAGYÖNGYE SE    NIMRÓD SE   
        1. FC SKORPIÓ    THÁN KÁROLY SE   
        ERZSÉBET SK    BP. POLGÁRI SC   
        1988 DÉLI DUPONT    KÜLKER SC   


3. ford  
    09.14-15.   

        BP. POLGÁRI SC    1. FC SKORPIÓ   
        THÁN KÁROLY SE    CSABAGYÖNGYE SE   
        NIMRÓD SE    HÍD-ÚNIÓ SE   
        HENGER FC    NÉMEDI BSC   
        REND-ŐR 07 FC    MAHATMA GANDHI    
        KÜLKER SC    ERZSÉBET SK   
        MAFC KÁRMÁN DSK    1988 DÉLI DUPONT   



4. ford   
    09.21-22.   

        REND-ŐR 07 FC    MAFC KÁRMÁN DSK   
        MAHATMA GANDHI     HENGER FC   
        NÉMEDI BSC    NIMRÓD SE   
        HÍD-ÚNIÓ SE    THÁN KÁROLY SE   
        CSABAGYÖNGYE SE    BP. POLGÁRI SC   
        1. FC SKORPIÓ    KÜLKER SC   
        ERZSÉBET SK    1988 DÉLI DUPONT   


5. ford   
    09.28-29.   

        BP. POLGÁRI SC    HÍD-ÚNIÓ SE   
        THÁN KÁROLY SE    NÉMEDI BSC   
        NIMRÓD SE    MAHATMA GANDHI    
        HENGER FC    REND-ŐR 07 FC   
        1988 DÉLI DUPONT    1. FC SKORPIÓ   
        KÜLKER SC    CSABAGYÖNGYE SE   
        MAFC KÁRMÁN DSK    ERZSÉBET SK   



6. ford   
    10.05-06.   

        HENGER FC    MAFC KÁRMÁN DSK   
        REND-ŐR 07 FC    NIMRÓD SE   
        MAHATMA GANDHI     THÁN KÁROLY SE   
        NÉMEDI BSC    BP. POLGÁRI SC   
        HÍD-ÚNIÓ SE    KÜLKER SC   
        CSABAGYÖNGYE SE    1988 DÉLI DUPONT   
        1. FC SKORPIÓ    ERZSÉBET SK   


7. ford   
    10.12-13.   

        BP. POLGÁRI SC    MAHATMA GANDHI    
        THÁN KÁROLY SE    REND-ŐR 07 FC   
        NIMRÓD SE    HENGER FC   
        ERZSÉBET SK    CSABAGYÖNGYE SE   
        1988 DÉLI DUPONT    HÍD-ÚNIÓ SE   
        KÜLKER SC    NÉMEDI BSC   
        MAFC KÁRMÁN DSK    1. FC SKORPIÓ   


8. ford   
    10.19-20.   

        NIMRÓD SE    MAFC KÁRMÁN DSK   
        HENGER FC    THÁN KÁROLY SE   
        REND-ŐR 07 FC    BP. POLGÁRI SC   
        MAHATMA GANDHI     KÜLKER SC   
        NÉMEDI BSC    1988 DÉLI DUPONT   
        HÍD-ÚNIÓ SE    ERZSÉBET SK   
        CSABAGYÖNGYE SE    1. FC SKORPIÓ   


9. ford   
    10.26-27.   

        BP. POLGÁRI SC    HENGER FC   
        THÁN KÁROLY SE    NIMRÓD SE   
        1. FC SKORPIÓ    HÍD-ÚNIÓ SE   
        ERZSÉBET SK    NÉMEDI BSC   
        1988 DÉLI DUPONT    MAHATMA GANDHI    
        KÜLKER SC    REND-ŐR 07 FC   
        MAFC KÁRMÁN DSK    CSABAGYÖNGYE SE   


10. ford  
    11.02-03.   

        THÁN KÁROLY SE    MAFC KÁRMÁN DSK   
        NIMRÓD SE    BP. POLGÁRI SC   
        HENGER FC    KÜLKER SC   
        REND-ŐR 07 FC    1988 DÉLI DUPONT   
        MAHATMA GANDHI     ERZSÉBET SK   
        NÉMEDI BSC    1. FC SKORPIÓ   
        HÍD-ÚNIÓ SE    CSABAGYÖNGYE SE   


11. ford  
    11.09-10.   

        BP. POLGÁRI SC    THÁN KÁROLY SE   
        CSABAGYÖNGYE SE    NÉMEDI BSC   
        1. FC SKORPIÓ    MAHATMA GANDHI    
        ERZSÉBET SK    REND-ŐR 07 FC   
        1988 DÉLI DUPONT    HENGER FC   
        KÜLKER SC    NIMRÓD SE   
        MAFC KÁRMÁN DSK    HÍD-ÚNIÓ SE   


12. ford   
    11.16-17.   

        BP. POLGÁRI SC    MAFC KÁRMÁN DSK   
        THÁN KÁROLY SE    KÜLKER SC   
        NIMRÓD SE    1988 DÉLI DUPONT   
        HENGER FC    ERZSÉBET SK   
        REND-ŐR 07 FC    1. FC SKORPIÓ   
        MAHATMA GANDHI     CSABAGYÖNGYE SE   
        NÉMEDI BSC    HÍD-ÚNIÓ SE   


13. ford  
    11.23-24.   

        HÍD-ÚNIÓ SE    MAHATMA GANDHI    
        CSABAGYÖNGYE SE    REND-ŐR 07 FC   
        1. FC SKORPIÓ    HENGER FC   
        ERZSÉBET SK    NIMRÓD SE   
        1988 DÉLI DUPONT    THÁN KÁROLY SE   
        KÜLKER SC    BP. POLGÁRI SC   
        MAFC KÁRMÁN DSK    NÉMEDI BSC   

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 3. CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-13. fordulók


1. ford  
    08.31-09.01.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    
        B R S C    BP. ERDÉRT SE   
        HUNREÁL FC    AMATŐR SE   
        ROYAL ASE    FC KÁP CITY   
        DINANO TORPEDÓ    HERCULES SE   
        HANGOS SE     ISSIMO SE   
        ARK SE    BABYLON FCE   


2. ford  
    09.07-08.   

        HANGOS SE      ARK SE   
        ISSIMO SE    DINANO TORPEDÓ   
        HERCULES SE    ROYAL ASE   
        FC KÁP CITY    HUNREÁL FC   
        AMATŐR SE    B R S C   
        BP. ERDÉRT SE    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     BABYLON FCE   


3. ford   
    09.14-15.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    AMATŐR SE   
        B R S C    FC KÁP CITY   
        HUNREÁL FC    HERCULES SE   
        ROYAL ASE    ISSIMO SE   
        DINANO TORPEDÓ    HANGOS SE    
        BABYLON FCE    BP. ERDÉRT SE   
        ARK SE    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    



4. ford  
    09.21-22.   

        DINANO TORPEDÓ    ARK SE   
        HANGOS SE     ROYAL ASE   
        ISSIMO SE    HUNREÁL FC   
        HERCULES SE    B R S C   
        FC KÁP CITY    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        AMATŐR SE    BABYLON FCE   
        BP. ERDÉRT SE    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    


5. ford  
    09.28-29.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    HERCULES SE   
        B R S C    ISSIMO SE   
        HUNREÁL FC    HANGOS SE    
        ROYAL ASE    DINANO TORPEDÓ   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     AMATŐR SE   
        BABYLON FCE    FC KÁP CITY   
        ARK SE    BP. ERDÉRT SE   



6. ford   
    10.05-06.   

        ROYAL ASE    ARK SE   
        DINANO TORPEDÓ    HUNREÁL FC   
        HANGOS SE     B R S C   
        ISSIMO SE    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        HERCULES SE    BABYLON FCE   
        FC KÁP CITY    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    
        AMATŐR SE    BP. ERDÉRT SE   


7. ford  
    10.12-13.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    HANGOS SE    
        B R S C    DINANO TORPEDÓ   
        HUNREÁL FC    ROYAL ASE   
        BP. ERDÉRT SE    FC KÁP CITY   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     HERCULES SE   
        BABYLON FCE    ISSIMO SE   
        ARK SE    AMATŐR SE   


8. ford  
    10.19-20.   

        HUNREÁL FC    ARK SE   
        ROYAL ASE    B R S C   
        DINANO TORPEDÓ    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        HANGOS SE     BABYLON FCE   
        ISSIMO SE    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    
        HERCULES SE    BP. ERDÉRT SE   
        FC KÁP CITY    AMATŐR SE   


9. ford  
    10.26-27.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    ROYAL ASE   
        B R S C    HUNREÁL FC   
        AMATŐR SE    HERCULES SE   
        BP. ERDÉRT SE    ISSIMO SE   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     HANGOS SE    
        BABYLON FCE    DINANO TORPEDÓ   
        ARK SE    FC KÁP CITY   


10. ford  
    11.02-03.   

        B R S C    ARK SE   
        HUNREÁL FC    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        ROYAL ASE    BABYLON FCE   
        DINANO TORPEDÓ    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    
        HANGOS SE     BP. ERDÉRT SE   
        ISSIMO SE    AMATŐR SE   
        HERCULES SE    FC KÁP CITY   


11. ford  
    11.09-10.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    B R S C   
        FC KÁP CITY    ISSIMO SE   
        AMATŐR SE    HANGOS SE    
        BP. ERDÉRT SE    DINANO TORPEDÓ   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     ROYAL ASE   
        BABYLON FCE    HUNREÁL FC   
        ARK SE    HERCULES SE   


12. ford  
    11.16-17.   

        ZUGLÓI KINIZSI SE    ARK SE   
        B R S C    BABYLON FCE   
        HUNREÁL FC    KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS    
        ROYAL ASE    BP. ERDÉRT SE   
        DINANO TORPEDÓ    AMATŐR SE   
        HANGOS SE     FC KÁP CITY   
        ISSIMO SE    HERCULES SE   


13. ford   
    11.23-24.   

        HERCULES SE    HANGOS SE    
        FC KÁP CITY    DINANO TORPEDÓ   
        AMATŐR SE    ROYAL ASE   
        BP. ERDÉRT SE    HUNREÁL FC   
        KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS     B R S C   
        BABYLON FCE    ZUGLÓI KINIZSI SE   
        ARK SE    ISSIMO SE

 

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 4/A CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-11. fordulók


1. Ford   
    08.31-09.01.   

        FERENCVÁROSI FC II    NAGYTÉTÉNY SE II   
        MAFC MŰEGYETEM II    PESTSZENTIMRE II   
        CSEPEL FC KFT II    KORMÁNYŐR SE II   
        PREVIFITT SE II    INTER 04 II   
        AFC CSEP-GÓL II    AC ZRINYI II   
        UNIONE FC II    INTER CDF SE II   


2. Ford   
    09.07-08.   

        AFC CSEP-GÓL II    UNIONE FC II   
        AC ZRINYI II    PREVIFITT SE II   
        INTER 04 II    CSEPEL FC KFT II   
        KORMÁNYŐR SE II    MAFC MŰEGYETEM II   
        PESTSZENTIMRE II    FERENCVÁROSI FC II   
        NAGYTÉTÉNY SE II    INTER CDF SE II   


3. Ford   
    09.14-15.   

        FERENCVÁROSI FC II    KORMÁNYŐR SE II   
        MAFC MŰEGYETEM II    INTER 04 II   
        CSEPEL FC KFT II    AC ZRINYI II   
        PREVIFITT SE II    AFC CSEP-GÓL II   
        INTER CDF SE II    PESTSZENTIMRE II   
        UNIONE FC II    NAGYTÉTÉNY SE II   


4. Ford   
    09.21-22.   

        PREVIFITT SE II    UNIONE FC II   
        AFC CSEP-GÓL II    CSEPEL FC KFT II   
        AC ZRINYI II    MAFC MŰEGYETEM II   
        INTER 04 II    FERENCVÁROSI FC II   
        KORMÁNYŐR SE II    INTER CDF SE II   
        PESTSZENTIMRE II    NAGYTÉTÉNY SE II   


5. Ford   
    09.28-29.   

        FERENCVÁROSI FC II    AC ZRINYI II   
        MAFC MŰEGYETEM II    AFC CSEP-GÓL II   
        CSEPEL FC KFT II    PREVIFITT SE II   
        NAGYTÉTÉNY SE II    KORMÁNYŐR SE II   
        INTER CDF SE II    INTER 04 II   
        UNIONE FC II    PESTSZENTIMRE II   



6. Ford 
    10.05-06.   

        CSEPEL FC KFT II    UNIONE FC II   
        PREVIFITT SE II    MAFC MŰEGYETEM II   
        AFC CSEP-GÓL II    FERENCVÁROSI FC II   
        AC ZRINYI II    INTER CDF SE II   
        INTER 04 II    NAGYTÉTÉNY SE II   
        KORMÁNYŐR SE II    PESTSZENTIMRE II   


7. Ford  
    10.12-13.   

        FERENCVÁROSI FC II    PREVIFITT SE II   
        MAFC MŰEGYETEM II    CSEPEL FC KFT II   
        PESTSZENTIMRE II    INTER 04 II   
        NAGYTÉTÉNY SE II    AC ZRINYI II   
        INTER CDF SE II    AFC CSEP-GÓL II   
        UNIONE FC II    KORMÁNYŐR SE II   


  8. Ford   
    10.19-20.   

        MAFC MŰEGYETEM II    UNIONE FC II   
        CSEPEL FC KFT II    FERENCVÁROSI FC II   
        PREVIFITT SE II    INTER CDF SE II   
        AFC CSEP-GÓL II    NAGYTÉTÉNY SE II   
        AC ZRINYI II    PESTSZENTIMRE II   
        INTER 04 II    KORMÁNYŐR SE II   


 9. Ford   
    10.26-27.   

        FERENCVÁROSI FC II    MAFC MŰEGYETEM II   
        KORMÁNYŐR SE II    AC ZRINYI II   
        PESTSZENTIMRE II    AFC CSEP-GÓL II   
        NAGYTÉTÉNY SE II    PREVIFITT SE II   
        INTER CDF SE II    CSEPEL FC KFT II   
        UNIONE FC II    INTER 04 II   

10. Ford  
    11.02-03.   

        FERENCVÁROSI FC II    UNIONE FC II   
        MAFC MŰEGYETEM II    INTER CDF SE II   
        CSEPEL FC KFT II    NAGYTÉTÉNY SE II   
        PREVIFITT SE II    PESTSZENTIMRE II   
        AFC CSEP-GÓL II    KORMÁNYŐR SE II   
        AC ZRINYI II    INTER 04 II   


11. Ford   
    11.09-10.   

        INTER 04 II    AFC CSEP-GÓL II   
        KORMÁNYŐR SE II    PREVIFITT SE II   
        PESTSZENTIMRE II    CSEPEL FC KFT II   
        NAGYTÉTÉNY SE II    MAFC MŰEGYETEM II   
        INTER CDF SE II    FERENCVÁROSI FC II   
        UNIONE FC II    AC ZRINYI II   



12. Ford  
    11.16-17.   

        NAGYTÉTÉNY SE II    FERENCVÁROSI FC II   
        PESTSZENTIMRE II    MAFC MŰEGYETEM II   
        KORMÁNYŐR SE II    CSEPEL FC KFT II   
        INTER 04 II    PREVIFITT SE II   
        AC ZRINYI II    AFC CSEP-GÓL II   
        INTER CDF SE II    UNIONE FC II   


13. Ford 
    11.23-24.   

        UNIONE FC II    AFC CSEP-GÓL II   
        PREVIFITT SE II    AC ZRINYI II   
        CSEPEL FC KFT II    INTER 04 II   
        MAFC MŰEGYETEM II    KORMÁNYŐR SE II   
        FERENCVÁROSI FC II    PESTSZENTIMRE II   
        INTER CDF SE II    NAGYTÉTÉNY SE II   

BLSZ IV. OSZTÁLY 4/B CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-11. fordulók


1. Ford   
    08.31-09.01.  

        M L T C II    HEGYVIDÉK SE II    
        ISTENHEGY FC II    B E A C II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    ASR GÁZGYÁR II    
        RTK-VASLÓ II    THSE-SASHALOM II    
        ÚJPESTI HALADÁS II    KÖZTERÜLET SC II    
        1908 SZAC KSE II    CSILLAGHEGYI MTE II    


2. Ford  
    09.07-08.  

        ÚJPESTI HALADÁS II    1908 SZAC KSE II    
        KÖZTERÜLET SC II    RTK-VASLÓ II    
        THSE-SASHALOM II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        ASR GÁZGYÁR II    ISTENHEGY FC II    
        B E A C II    M L T C II    
        HEGYVIDÉK SE II    CSILLAGHEGYI MTE II    


3. Ford   
    09.14-15.    

        M L T C II    ASR GÁZGYÁR II    
        ISTENHEGY FC II    THSE-SASHALOM II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    KÖZTERÜLET SC II    
        RTK-VASLÓ II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    B E A C II    
        1908 SZAC KSE II    HEGYVIDÉK SE II    


4. Ford   
    09.21-22.  

        RTK-VASLÓ II    1908 SZAC KSE II    
        ÚJPESTI HALADÁS II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        KÖZTERÜLET SC II    ISTENHEGY FC II    
        THSE-SASHALOM II    M L T C II    
        ASR GÁZGYÁR II    CSILLAGHEGYI MTE II    
        B E A C II    HEGYVIDÉK SE II    


5. Ford   
    09.28-29.    

        M L T C II    KÖZTERÜLET SC II    
        ISTENHEGY FC II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    RTK-VASLÓ II    
        HEGYVIDÉK SE II    ASR GÁZGYÁR II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    THSE-SASHALOM II    
        1908 SZAC KSE II    B E A C II    



6. Ford   
    10.05-06.    

        PÉNZÜGYŐR SE II    1908 SZAC KSE II    
        RTK-VASLÓ II    ISTENHEGY FC II    
        ÚJPESTI HALADÁS II    M L T C II    
        KÖZTERÜLET SC II    CSILLAGHEGYI MTE II    
        THSE-SASHALOM II    HEGYVIDÉK SE II    
        ASR GÁZGYÁR II    B E A C II    


7. Ford   
    10.12-13.    

        M L T C II    RTK-VASLÓ II    
        ISTENHEGY FC II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        B E A C II    THSE-SASHALOM II    
        HEGYVIDÉK SE II    KÖZTERÜLET SC II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        1908 SZAC KSE II    ASR GÁZGYÁR II    


  8. Ford   
    10.19-20.    

        ISTENHEGY FC II    1908 SZAC KSE II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    M L T C II    
        RTK-VASLÓ II    CSILLAGHEGYI MTE II    
        ÚJPESTI HALADÁS II    HEGYVIDÉK SE II    
        KÖZTERÜLET SC II    B E A C II    
        THSE-SASHALOM II    ASR GÁZGYÁR II    


 9. Ford   
    10.26-27.  

        M L T C II    ISTENHEGY FC II    
        ASR GÁZGYÁR II    KÖZTERÜLET SC II    
        B E A C II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        HEGYVIDÉK SE II    RTK-VASLÓ II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        1908 SZAC KSE II    THSE-SASHALOM II    

10. Ford  
    11.02-03.    

        M L T C II    1908 SZAC KSE II    
        ISTENHEGY FC II    CSILLAGHEGYI MTE II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    HEGYVIDÉK SE II    
        RTK-VASLÓ II    B E A C II    
        ÚJPESTI HALADÁS II    ASR GÁZGYÁR II    
        KÖZTERÜLET SC II    THSE-SASHALOM II    


11. Ford   
    11.09-10.    

       THSE-SASHALOM II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        ASR GÁZGYÁR II    RTK-VASLÓ II    
        B E A C II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        HEGYVIDÉK SE II    ISTENHEGY FC II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    M L T C II    
        1908 SZAC KSE II    KÖZTERÜLET SC II    


12. Ford   
    11.16-17.  

        HEGYVIDÉK SE II    M L T C II    
        B E A C II    ISTENHEGY FC II    
        ASR GÁZGYÁR II    PÉNZÜGYŐR SE II    
        THSE-SASHALOM II    RTK-VASLÓ II    
        KÖZTERÜLET SC II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    1908 SZAC KSE II    


13. Ford   
    11.23-24.    

        1908 SZAC KSE II    ÚJPESTI HALADÁS II    
        RTK-VASLÓ II    KÖZTERÜLET SC II    
        PÉNZÜGYŐR SE II    THSE-SASHALOM II    
        ISTENHEGY FC II    ASR GÁZGYÁR II    
        M L T C II    B E A C II    
        CSILLAGHEGYI MTE II    HEGYVIDÉK SE II    


    

 

 

 

Tags: BLSZ4. | sorsolás | BLSZ
Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.