Megvannak a BLSZ3. és a BLSZ4. csoportjai is!

Írta: Pestifoci.hu

BLSZ III. osztály felnőtt bajnokság csoportbeosztása

III/1

1

AFC Soroksár

2

Közgáz DSE

3

Inter 04

4

Istenhegy FC

5

Kormányőr SE

6

Previfitt SE

7

Lánchíd FC

8

AC Zrínyi

9

Merkapt Maraton

10

Pasarét FC

11

Grafito SC

12

MFC Favorit SE

13

Szt. Pál Akadémia II

14

Hunicorn SE

III/2

1

Budakeszi SC

2

Duna SK

3

II. Kerületi FC

4

Hidegkút SC

5

Prókátor SE

6

Törökbálint FC

7

ABE Darazsak

8

Chinoin

9

Csepel HC

10

Budai XI SE

11

Kispest SE

12

33 FC

13

ESMTK LE KFT II

14

Budatétény SE II

III/3

1

MTK-Maccabi

2

Újpesti Haladás

3

Káposztásmegyer

4

Budakeszi LA

5

BEAC

6

Futbalféria SC

7

Rákosmente KSK II Vércsék

8

Piramis Kőbánya SE

9

Margitsziget

10

Vizafogó FC

11

Respect FC SE

12

BVSC Zugló

13

Testvériség II

14

Rákosligeti AC

 

 

 

BLSZ IV. osztály felnőtt bajnokság csoportbeosztása

Tervezet

IV/1

1

Dupló FC

2

2011 Champion FC

3

Immo Pifu

4

Gamma LSE

5

Maximo SE

6

Róna SC

7

Rúg-6 FC

8

Siketek SC

9

Tabán FC

10

ÚJPESTI FLOTTA 2001 SE

11

KŐBÁNYÁÉRT

12

3R Spartacus Gladiators

13

BMC

14

Wolf SE

IV/2

1

1.FC Skorpió

2

Csabagyöngye SE

3

Henger FC

4

Nimród SE

5

Thán Károly SE

6

POLGÁRI SC

7

Külker SC

8

Híd-Unió SE

9

Némedi BSC

10

ERZSÉBET SK

11

MAFC Kármán

12

Rend-őr 07 FC

13

MAHATMA GANDHI - African Stars

14

1988 DÉLI DUPONT FC

IV/3

1

FC Káp City

2

ROYAL ASE

3

HANGOS SE

4

Babylon FCE

5

BUDAPEST ERDÉRT

6

ARK SE

7

Hunreál

8

Amatőr SE

9

Zuglói Kinizsi SE

10

BRSC

11

Issimo SE

12

Kőbányai Egyetértés FC

13

Herkules SE

14

DINAMO TORPEDO

IV/4

A IV/4-es csoport alapszakasz, majd rájátszás formájában kerül lejátszásra. Az alapszakasz mérkőzései két 12-es alcsoportban kerülnek megrendezésre.

Alapszakasz

IV/4 A csoport                                                      IV/4 B csoport

1

Ferencvárosi FC II

 

1

Mátyásföldi LTC II

2

XII. Hegyvidék SE II

 

2

RTK VASLÓ II

3

Pestszentimre SK II

 

3

1908 SZAC KSE II

4

MAFC Műegyetemi FC II

 

4

KÖZTERÜLET SK II

5

Unione FC II

 

5

BEAC II

6

AFC Soroksár II

 

6

THSE-SASHALOM II.

7

Inter 04 II

 

7

ASR GÁZGYÁR II.

8

A. C. Zrinyi II

 

8

ISTENHEGY II.

9

Csepel FC Kft II.

 

9

NAGYTÉTÉNY SE II

10

INTER CDF II.

 

10

PÉNZÜGYŐR SE II

11

KORMÁNYŐR SE II.

 

11

ÚJPESTI HALADÁS II

12

PREVIFITT II.

 

12

CSILLAGHEGY MTE II

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.