Csepeli parádé a Százhalombatta ellen!

csepel-batta 004

Csepel FC - Százhalombattai LK 4:0

Fantasztikus csapatmunkát végezve, számtalan helyzetet kidolgozva nyert a Csepel FC a Százhalombatta ellen.

A hazai csapat már a mérkőzés elején megszerezte a vezetést, az ellenfél pedig nem tudott helyzeteket kialakítani, továbbra is nagyon jól működött a csepeli retesz, mint már annyiszor. Nem csak a védelem szuper teljesítményéről van itt szó, a középpályások és a támadók is sokat tesznek ahhoz hozzá, hogy már többször is 0-ra hozta a meccseket a kék-piros gárda.
Szóval nem tudott mit kezdeni a hazaiakkal a Batta, viszont kapujuk többször is veszélyeztetve volt. Jó csepeli csapatot láthattunk, gondoltuk az első félidő után.

A szakvezetők nem így látták, a szünetben zengett a hazai öltöző és nem a dicsérő szavaktól.
Szabó Zoltánéknak volt igaza, a szünet után egy még motiváltabb társaság jött ki, és a csepeli labdák úgy mentek Hegedűs Dániel kapuja felé, mint a formák a Tetris játékban a legerősebb fokozaton.

Az újabb gól pontrúgásból született, Teplán János 20 méterről, mintha 11-est lőtt volna, olyan magabiztosan rúgta a kapuba a labdát. Nem sokkal később Teplán büntetőt is rúghatott, természetesen azt is bevágta, így már nagyarányú volt a különbség. A végig jól játszó és rengeteget futó Juhász László is betalált, megszerezve a negyedik csepeli gólt.

A 80. percben a bedobásra készülő Kecskés Gergőnek odaszólt kissé fenyegetően egy 6 éves labdaszedő fiú, hogy szeretné, ha berúgnák az ötödiket is, a játékos mosolyogva válaszolt, hogy ők is szeretnék. Ez végül elmaradt, de emiatt Csepelen már senki nem bánkódott, a kisfiú pedig láthat még itt sok-sok gólt, ha így megy tovább jövőre is az NB3-ban.

A győztes meccs után Zámbó Jimmy nevét is skandálták a csepeli játékosok, ahogy szokták a nyertes csaták után, ezért most mi is egy számukra aktuális slágerrel kedveskedünk nekik.

Képek:

{besps}meccsek/csepel-szazhalombatta-20130515{/besps}

A mérkőzés menete:

1’  Szecsei Endre lőtt 18 méterről, de Hegedűs Dániel fogta a labdát.

4’ Csepeli szöglet után Szecsei lőtt kapura 18-ról, lövése után a kipattanó labda Zimermann Zoltánhoz érkezett, aki nem sokat gondolkodott, 16 méterről gyönyörű gólt lőtt a jobb sarokba.
1:0

10’ Szép hazai támadás végén Juhász László lőtt 14 méterről a jobb szélről Hegedűs Dániel szögletre ütötte a rövid sarokba tartó labdát.

21’ Teplán János 17 méteres lövését bravúrral tornázta ki a jobb sarokból Hegedűs Dániel.

27’ Veszélyes csepeli szöglet után a hosszúra érkező labdát Segesdi Attila a kapu elé fejelte, a gólvonaltól 1 méterre nagy nehezen felszabadítottak a százhalombattai védők.

32’ Teplán János jobb oldali szöglete után a labda visszapattant hozzá, az ismétlés sokkal jobban sikerült, tökéletesen szállt a labda Segesdi Attilához, aki 8 méterről, nehéz szögből a felső kapufára fejelte a labdát, ami végül Csizmadia Zoltánról, a battaiak védőjéről pattant az alapvonalon túlra.

II. félidő

46’ Battai lehetőség! Egy veszélyes beadás után a kipattanó labdát Győri Rajmond lőtte a kapu fölé.

47’ Segesdi Attila passza után Szecsei Endre lőtt 12 méterről centikkel a bal kapufa mellé.

48’ Egy előre ívelés után Zimermann Zoltán került nagy helyzetbe, kicselezte a kapust, de kisodródott, így oda lett a lehetőség.

50’ Kecskés Gergő beívelése után Szecsei Endre lőtt 14 méterről helyzetben, de Hegedűs Dániel fogta a labdát.

59’ Teplán János 20 méterről szabadrúgásból a jobb sarokba vágta a labdát, pont oda, ahol Hegedűs Dániel állt, de a kapus nem tudta védeni a nagyon pontos lövést. 2:0 A gól megtekinthető a Pesti Foci facebook oldalon.

61’ Krupár Zsolt adott óriási labdát Juhász Lászlónak, aki 12 méterről helyzetben centikkel  lőtt a bal kapufa mellé.

63’ Haraszkó Sándor jó bal oldali beadása után 16 fejelt a bal kapufa mellé.

66’ A kiugró Juhász Lászlót Hegedűs Dániel szabálytalanul állította meg a 16-os szélénél. Tizenegyes. A büntetőt Teplán János rúgta a kapu jobb sarkába. 3:0

71’ Juhász László ziccerben kicselezte a kapust, majd a kapuba lőtte a csepeliek negyedik gólját. 4:0

75’ Vincellér Gergő lőtt balról, 13 méterről, Hegedűs János kitornázta a bal sarokba tartó labdát.

84’ Juhász László jobb oldali beadása után Zimermann Zoltán lőtt 10 méterről a bal kapufa mellé.

A mérkőzés osztályzata PestiFoci szerint: 7

Jól játszott nagyon a csepeli csapat, nagy iramot diktált és szép gólokat szerzett, ez a meccs róluk szólt és miattuk érdemli meg a magasabb osztályzatot.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Juhász László lett!

Nagy futómennyiség nagy sebességen, nagyon jól játszott ezen a mérkőzésen és a végére a gól is összejött neki.