Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

muns333

A MUN SE is felvette a kesztyűt a bennmaradásért folyó óriási harcban a BLSZ2-ben, a 22. fordulóban Pestszentimre II. ellen 2-1-re győzni tudott. Pedig a már a 9. percben hátrányban voltak, egy súlyos védelmi megingást követően Balázs Gergő talált a kapuba.
A Pestszentimre jobban játszott ellenfelénél, de a fokozatosan feljebb lépő MUN, a 28. percben Gulyás Erik csodás 18 méteres jobb felső sarokba jutó bombájával egyenlíteni tudott.
Félidőig maradt az 1-1. A második játékrészt is újra a PSK kezdte jobban, az első 10 percben háromszor is eltalálták a kapufát.
Először Molnár István remek lövése utáni kipattanót fejelte Dobronyi Gergely a felső lécre, majd Papp Dávid lőtt 20 méterről a bal oldali kapufára, végül Egry Zoltán szöglete csavarodott a kapu tetejére.
A nehéz helyzetből kilábaló MUN SE újra kijött a gödörből és egyszer ők is eltalálták a lécet, valamint a 80. percben egy nagy ziccert is kihagytak. A slusszpoén ugyanakkor nem maradt el, 5 perccel a vége előtt, egy szöglet után Gulyás Erik a győztes gólt is megszerezte.