Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

kelen sc100x100

Bár még sok van hátra a BLSZ I-ből, az elmúlt hetek történései után egyre jobban a Kelen és a REAC versenyfutása kezd kibontakozni a bajnoki címért.

A 22. fordulóban a REAC legyőzte a Gázgyárt, és ezzel fontos lépést tett a végső sikerért, de eközben riválisa még nagyobbat, a Kelen az egészen idáig veretlen Újpest II-t győzte le, ráadásul hátrányból fordítva.

A győztes rangadó után Harmati Tamás a zöld-fehérek vezetőedzője így értékelt a Kelen SC facebook oldalán:

"Először is szeretnék gratulálni az ellenfelünknek, az Újpest FC II-es csapatának, nagyszerűen játszottak, remekül látszódott, hogy milyen játékosokat szeretnének nevelni.

Maga a mérkőzés azt hozta, amire előzetesen számítani lehetett. Mindkét csapat jól felkészült a másikból. Az első félidőben nagyon szervezettek voltak a csapatok, csapatrészek, de minkét oldalon becsúsztak olyan hibák, amelyekből gólok születtek, így a félidő 1:1 volt. A második játékrészben azonban már többször előfordult, hogy fellazultak az együttműködések védekezésben, így nagyon intenzív és lüktető volt a játék végig és mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. A döntő gólt azonban mi szereztük, rangadóhoz méltó, óriási találat volt.

Ha a mérkőzés eredménye máshogy alakul és nem tudtunk volna nyerni, akkor is az a véleményem, hogy ez csak egy mérkőzés volt és még nem dőlt el semmi, de azért természetesen így jobb!

Egész héten érezhető volt a klubon belül, fiúk-lányok, kicsiktől a nagyokig, hogy mindenki nagyon őszintén drukkol, szorít a csapatnak, ezért most nem csak a csapatnak gratulálok a győzelemhez, hanem mindenkinek!