Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

tnt2019pf0123

Január 20-án, szombaton még napsütésben, egy nappal később viszont már  több mérkőzést hóesésben játszottak le a Téli Nagypályás Tornán. Időtől függetlenül a gólok most sem maradtak el.

január 20. vasárnap

10:00 Híd-Unió - Csep-Gól 2-1 (1-1)
Normál Liga 2.forduló

Gólszerzők: Tóth Máté, Radák Gábor ill. Ferenczi Zsolt

A havas pályához mindkét csapat alkalmazkodni tudott. A játékosok láthatóan vigyáztak egymásra. A sportszerű találkozón mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek. Ezekkel a Híd-Unió élt jobban, és a második félidő közepén szerzett Radák Gábor találattal eldöntötte a meccset.

Híd-Unió: Mikula László - Tréfás András, Oravecz Sándor, Osvalda Róbert, Katona Róbert, Tóth Máté, Farkas Ferenc, Karlovitz Kolos, Harsányi Ádám, Radák Gábor, Harsányi Balázs Cserék: Dér Ervin, Dregán Roland, Kovács Balázs
Csep-Gól:Kiss László-Császár Richárd, Kolba Richárd, Gazdag Richárd, Csikó Miki, Corvin Kristóf, Somogyi Csaba, Kocsi Bence, Petrányi Gábor, Sándor Dávid, Gergely Ferenc Cserék: Ferenczi Zsolt, Szőcs Imre

11:00 RÚG-6 - Kormányőr I. 7-3 (4-1)

Gólszerzők: Kovács Dávid (2), Plesa András, Kovács Máté (2), Hornyák Dávid, Nagy Tamás ill. Molnár István Jenő (3)

Még meg sem kezdődött szinte a mérkőzés, már 2-0-s hátrányban volt a Kormányőr. A Rúg-6 nagyon bekezdett, főként Kovács Dávid remek játékának köszönhetően. Hiába szépített a Kormányőr gyorsan, a folytatásban is hasonló maradt a játék képe, és megérdemelten nyert Szivási János legénysége.

Rúg-6 FC: Szalay Ádám - Peringer Ferenc, Bajusz Ferenc, Seres Krisztián, Králl Attila, Fábián jános, Hornyák Dávid, Gombai Zsolt, Plesa András, Cservák Balázs, Bodnár Zoltán Cserék: Kovács Dávid, Nagy Tamás, Kovács Máté, Székely Ádám

Kormányőr I.: Bali Attila - Budaházy Richárd, Vida János, Borbély Benedek, Kurucz Gergely, Szabó Dávid, Molnár István, Nánási Péter, Viczina Balázs, Drahos Dániel Cserék: Milák Imre

Szilvási János (Rúg-6 FC): - Köszönjük ellenfelünknek a sportszerű játékot. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk. A torna eddig jól szolgálja a felkészülésünket.

12:00 Goldball ÖF. - Inter o4 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Horváth Attila, Winhardt Tamás ill. Huszár Viktor, Lukas Gorgosilich

Az első félidőben az Inter akarata érvényesült, nem is volt véletlen az egy gólos előnyük, melyet Huszár Viktor tizenegyesből szerzett meg csapatának. A második játékrészben átvette az irányítást Goldball, de az 55. percben mégis az Inter szerzett újabb találatot. Az öregfiúk csapat viszont érezte, hogy nem szabad ettől a góltól megijedni, menni kell tovább előre, és meg is lett az eredmény. A 61. percben Horváth Attila, majd négy perc múlva Winhardt Tamás is betalált, és ezzel máris 2-2 volt az eredmény. Ezután a Goldball folytatta ahelyzetek kidolgozását, de hiába volt sok lehetősége, már csak egy kapufáig jutott el.

Goldball ÖF: Kelemen Tamás - Nagy Márton, Jánosi Jenő, Takács Ákos, Pápay Balázs, Winhardt Tamás, Erdei László, Faliszek Norbert, Czár Péter, Őri Pál, Szabó Zoltán, Cserék: Szabó Krisztián, Somogy István, Kiss Balázs

Inter 04: Gősi Viktor - Byüp Karacik Vahap, Nagy Tamás, Kis-Balázs Dávid, Dobóczy Ákos, Csukovits László, Vakarcs Dávid, Lukas Gorgosilich, Balogh András, Huszár Viktor, Szabó József Cserék: Plavecz Zoltán, Mócsa Róbert, Molnár Ferenc, Velezdi Ákos,Ibrahim Oshun, Bihari László, Katona Tibor, Maráczi János

Gál Sándor (Goldball): Teljesen korrekt, jó mérkőzés volt.

Maráczi János (Inter 04): Hátul sokszor ügyetlenkedtünk. A második félidőben nem tudtuk felvinni a labdákat.

13:00 Ikarus -U17 - PUEBLA 3-4 (1-2)

Gólszerzők: Dulai Tamás, Szabó András, Keszler Dominik ill. Sárközy Bence (2), Csuka Zsolt,Megyesán Péter

Fordulatos mérkőzés volt. Félidőben a Puebla vezetett, de az Ikarus fordított, majd a Puebla egyenlített. A találkozó legvégén pedig Sárközy Bence egy parádés góllal eldöntötte a találkozót a BLSZIV-es csapat javára!

Ikarus U17: Bálint Marcell - Popovics Patrik, Neumann Botond, Válint Balázs, Hetyei András, Szabó Gábor, Ódor Róbert, Kubik Marcell, Németh Márk, Ónodi Bence, Dukai Tamás Cserék: Kregács Dániel, Kovács Botond, Varga Bendegúz, Szabó András, Bedics Dániel, Hajduk Leon, Keszrek Dominik, Hetyei Szilveszter, Mikus Péter

Puebla: Nagy Ákos - Dankó Ákos, Tápi Tamás, Ábrahám László, Kiss Krisztián, Csányi László, Megyesán Péter, Csuka Zsolt, Jóni Norbert, Karacs András, Sárközy Bence Cserék: Uzelmann Tamás, Brückner Gábor, Barta Gergő, Rácz Gábor, Kincses Krisztián, Pék Bence

Krampek Nándor (Ikarus): A körülményekhez képest nagyon jó és hasznos mérkőzést játszottunk.

Babulják Zoltán (Puebla): Sportszerű ellenféllel jó mérkőzést játszottunk, amelyből mi jöttünk ki jól a végén.

14:00 Istenhegy - Z.Kinizsi 4-6

Gólszerzők: Sáfrány Patrik(2), Iloakasia, Palotai Zoltán ill. Fritz Olivér (2), Knapp Zoltán (3), Szuhodovszki Dávid

Istenhegy: Miwa Mosanobu-Szilvási László, Siegler Áron, Siegler András, Sáfrány Patrik, Renyport Csaba, Yuki Anamoto, Kentaro Tanigawa, Peter Roscoe, Palotai Zoltán, Czerok Péter Cserék: Váradi Márk, Pallos Levente, John Paul Iloakasia

Zuglói Kinizsi Vilics János - Szűcs Zoltán, Szuhodovszki Dávid, Bíró Gyula, Mihók János, Molnár Dániel, Csemer Judit, Fritz Olivér, Knapp Zoltán, Gyöngyösi Ferenc, Albert Csaba Cserék: Szőcs Tibor, Jenei István, Milák Imre, Fritz Olivér, Rádl Attila, Huszár Roland

Solymosi Csaba (Zuglói Kinizsi): A nehéz pályán épphogy megőriztük az eredményt nemzetközi kerettel érkező ellenfelük ellen. Sportszerű mérkőzés volt, köszönjük Somos Andriséknak a játékot.

01.19. 10:00 CSMTE ÖF - Kormányőr II 4-5 (1-3)
Normál Liga 2. forduló

Gólszerzők: Orosházi Miklós 35',59' 72', Gonda Gergely 74' ill. Dörgő Zsolt 4' Szász Dávid 23', 29', Kovács Bence 50', Papp Dávid 89'

Pazar forgatókönyve volt a két csapat összecsapásának. A Kormányőr már 4-1-re is vezetett, de a Csillaghegy Öregfiúk csapata összeszedte magát, kiegyenlített. Itt azonban még nem volt vége, mert atalálkozó egy eszméletlen nagy góllal eldőlt! A 89. percben Papp Dávid balról 24 méterről kilőtte a hosszú felső sarkot!

CSMTE ÖF: Kukumberg Márk - Heizler Sándor, Mudra Ferenc, Muhari Zoltán, Bene István, Haselbach Ferenc, Weitzinger Imre, Gyuricka Tibor, Jakusovszky János, Orosházi Miklós, Makai Gábor Cserék: Trautmann Arnold, Gonda Gergely

Kormányőr II.: Baranyi Zoltán - Ősz András, Lipcsey Zsolt, Pálinkás István, Dörgő Zsolt, Szász Dávid, Hegedűs Zoltán, Domán Attila, Papp Dávid, Fodor Dávid, Tóth Csongor, cserék: Kovács Bence, Nagy Konrád

MLTC - BAK Respekt 0-0
Kiemelt liga 3. forduló

Annak ellenére, hogy mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek a gólszerzésre, végül maradt az összességében igazságos 0-0.

MLTC: Kostyova Patrik - Kiss Bence, Szépe Norbert, Fodor Máté, Balla Dávid, Kecskeméti Balázs, Papp Gerely, Tóth Zsolt, Kecskeméti Gergő, Laukó János, Tóth Péter Attila Cserék:Tóth Krisztián, Kubinyi József, Drenyovszki Mihály, Hortobágyi Balázs, Labai Péter, Szécsi Márk, Zubonyai Viktor

BAK Respect: Sztankó Ákos - Varga Márton, Borsi Gergely, Bogdán László, Csibi Vilmos, Jenei Krisztián, Csáky Gergely, Csillag Péter, Fábián Attila, Kántor Barnabás, Mészáros Tibor Cserék: Sándor Péter, Szombati Tamás, Vattai Dániel, Bene Szabolcs

Zséli László (MLTC):  A mérkőzés elérte célját: vége lett...

Bernau Péter (BAK Respect):  Egy osztállyal magasabban játszó csapat ellen egyenrangú partnerek voltunk. Büszke vagyok az eredményre.

CsMTE - BVSC U-19 1 - 3 (1-2)

Gólszerzők: Takács Márk (öngól)20' ill. Belarbi 14', Kincses Sándor 39', Chereches 81'

A feszültségektől sem mentes mérkőzést megérdemelten nyerte meg a BVSC U19. Csillaghegy: Kukumberg Márk - Jurkinya Richárd, Németh László, Malomsoki Krisztián, Gonda Gergely, Németh Tamás, Gazgyik Szabolcs, Dóczy István, Dóczy Márton, Takács Benedek, Vass Dániel Cserék: Mikó István, Makai Gábor, Bocskai István, Heissler Sándor, Bózsik Márton

BVSC U19: Horváth Martin, Kása Dániel, Mohácsi Barnabás, Maki Bálint, Takács Márk, Németh Botond, Kustra Bence, Engler Dániel, Engler Bálint, Sagáth Zétény, Belarbi Messaud Cserék: Mészáros Richárd, KAtó Dominik, Szőke Olivér, Chereches KRisztián, Bihari László, Moldován Ábrahám

Boldizsár Imre (CSMTE): Nagyon hasznos mérkőzés volt, amely jól segítette a felkészülésünket a tavaszi szezonra.

Steer Ferenc(BVSC): Fáradtan, lassan játszottunk. sokat dolgoztunk a héten. Csak az eredmény volt igazán jó számunkra.

Testvériség U-19 - ERDÉRT 2-3 (1-0)
Kiemelt Liga 3. forduló

Gólszerzők: Léb László 33' , Tóth Benjámin 70' ill. Kobolák Márkó 62', Kobolák Péter '64, Palkó István '75

Ahhoz képest, hogy az első félidőben még csak egy gól volt,amelyet Léb László szerzett egy gyönyörű szabadrúgással, a végére nagyon belejöttek a csapatok. A 62. percben egy szöglet után egyenlített az Erdért, Kobolák Márkó kotorta a hálóba a labdát. Két perc múlva pedig már az előny is náluk volt, Kobolák Péter fejelt remekül a hálóba. A 70. percben azonban egalizált a Tesi, egy szép csel után Tóth Benjámin lőtt gólt 10 méterről. Palkó István azonban nem hagyta, hogy dönetlen maradjon az eredmény és egy közelről szerzett találattal visszaszerezte a győzelmet a BLSZIII-as csapatnak.

Testvériség U19: Répási Tamás - Balogh Lajos, Török Zsombor, Losonczi Ádám, Kovács Norbert, Valentin Bendegúz, Léb László, Gulácsi Márk, Kozma Péter, Ács Benjámin Cserék: Tóth Benjámin, Töröcsik András, Lukácsi Kristóf, Telek Renátó

Erdért: Kiss Tamás-Bagó József, Engler Bence, Vass Ádám, Merza Ábel, Palkovics Mihály, Palkó István, Fammy Ahmed, Kállai Dávid, Steinmetz Ádám, Kobolák Péter Cserék: Balla Bertalan, Kiss István, Ifj. Kiss István, Szaderkényi Márton, Béres László, Bozó Ferenc

Törőcsik András (Testvériség): Többször is egyéni hibából kaptunk gólokat. Nagyon sokat kell edzeni, hogy a bajnokságra összeálljon a csapat.

Steinmetz György (Erdért): A rutin döntött, fiatal ellenfelünket nem játékban győztük le, de gyengébb futballal is nyerni tudtunk!

Goldball U-19 - Műegyetem 4-3

Gólszerzők: Juhász Gergő, Tóth Máté, Soóky Zsolt, Méreg Máté ill. Almási Áron (3)

Goldball: Varga Ferenc-Nagy Ádám, Koch Tamás, Nagy Henrik, Dóka Gergő, Újvári Dominik, Tóth Mátyás, Soóky Zsolt, Sulija Mátyás, Szabó Krisztián, Juhász Gergő Cserék: Kötő Bence, Balázs Krisztián, Méreg Máté

Műegyetem: KAtona József- Nácsa Péter, Horváth MArkó, Almási Áron, Czácz Szabolcs, Miszteráll János, Verscitz Péter, Leiner Soma, Fazekas Zsolt, Komjáti Bálint, Rádl Attila Cserék: Rádl Attila, Gallatz Róbert, Mohamed Benabdallah, Umeu, Ali

Kiss Zoltán (Goldball): A látottak alapján úgy gondolom, hogy sportszerű mérkőzésen megérdemelten nyertünk.

Kasza László (Műegyetem): - Akadozott a játékunk. A heti kemény edzésmunka meglátszott.

A tornáról további információk találhatóak a csillaghegyimte.hu weboldalon.