Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

tnt20193444

Hétkőzi mérkőzéseket rendeztek a TNT kiemelt csoportjában, a találkozókon nem lehetett panaszkodni az izgalmakra.

HÉTKÖZI 2. Forduló, Kiemelt csoport:

2019. január 17., csütörtök
18.ó 30.p Testvériség U19 - BVSC U-19 2-3 (1-1)
Gólszerzők: Ambrózi Álmos, Valentin Bendegúz ill. Soós Olivér, Kató Dominik, Demők Döme

Nem kímélték egymást a csapatok a találkozón, amely játékban kiegyenlített volt, és a döntetlen se lett volna igazságtalan eredmény. A Testvériség szerzett vezetést a 14. percben. Egy szép támadás végén Ambrózi Álmos remekül lőtt a bal sarokba. A BVSC egy tizenegyessel egyenlített, Szegedi Pétert állították meg a tizenhatoson belül. Félidőig maradt az 1-1. A második játékrész 61. percében a Kincses Sándor lövése utáni kipattanót Kató Dominik rúgta közelről a kapuba. A zuglói előny a 85. percig kitartott, akkor viszont egy szöglet után Valentin Bendegúz egy szép fejessel egyenlített. Amikor már mindenki azt hitte marad a döntetlen, egy jobb oldali szabadrúgás után Demők Döme a BVSC javára fordította a végeredményt!

2019. január 16., szerda
18:30 MLTC - Goldball U19 2-0 (1-0)

Gólszerzők: Papp Gergely 30' és 89'

Izgalmas, színvonalas mérkőzést hozott a találkozó, amelyen az MLTC-nek a futball a szép, a Goldballnak a csúnyábbik arcát mutatta. Az ifjúsági csapat sok helyzetet dolgozott ki, de mindet kihagyta (még egy tizenegyest is a 60. percben!), a Mátyásföld pedig a meccs legvégén feltette az I-re a pontot.
A Mátyásföld kapusa, Kostyova Patrik élményszámba menő teljesítményt nyújtott.

Zséli László (MLTC): Jó iramú mérkőzésen a vége 5-5 is lehetett volna. Gratulálok az ellenfélnek!

Kiss Zoltán (Goldball): Jó mérkőzésen alakulhatott volna máshogy is az eredmény!

2019. január 15., kedd
18:30 ERDÉRT - Műegyetem 1:1 (1:1)
Gólszerzők: Kobolák Péter 10' ill. Bakó Máté 31'

Izgalmasnak ígérkezett a BLSZ II-be igyekvő Erdért és a már budapesti másodosztályú Műegyetem csatája, és nem is csalódtunk. Az Erdért nagyon aktívan kezdett, és a labda főleg ellenfele térfelén pattogott! Nem is volt meglepetés, hogy egy bal oldali beívelés után Kobolák Péter a 10. percben jobbról, 10 méterről megszerezte a vezetést csapatának. A Műegyetem a félidő második felében kezdett éledezni, és ekkor már vezettek biztató támadásokat. Végül egy balról beívelt szabadrúgás után Bakó Máté szép fejesével ki is egyenlítettek. A második játékrész kiegyenlítettebb volt, mindkét oldalon volt lehetőség, hogy eldőljön a meccs. Az Erdértnek valamivel több helyzete volt, a legvégén 3 méterről is kihagytak egyet, így végül maradt a döntetlen.

Steinmetz György (Erdért): - Nagyon jó játékvezetés mellett egy bajnokságnyi helyzetet kihagytunk.
Kasza László (Műegyetem): - Jó iramú mérkőzésen igazságos eredmény született.