Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

ateremtornadonto

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság szervezésében megrendezésre kerülő BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna negyeddöntőjébe az Airnergy FC, a Csep Gól FC, a 43.sz. Építők SK, a Testvériség SE, a Kelen SC, az MLTC, a Nimród és a Törökbálinti FC jutott be!

A tegnapi naphoz hasonlóan ismét élőben tudósítunk!  A cikk folyamatosan frissül! Ti is frissítsetek!

10:00 Airnergy FC - Csep-Gól FC 10:4

A 3. percben egy szépen kijátszott akció végén Dévényi Dániel góljával vezetést szerzett az Airnergy. 1-0

A 6. percben a Csep-Gól egyenlített, Fodor Attila laposan a bal sarokba lőtt. 1-1

A 11. percben Nagy Gábor (Airnergy) ballal parádés gólt lőtt a bal felső sarokba. 2-1

A 16. percben Suscsák Máté 10 méterről a bal alsóba lőtt! 3-1 Nagyon szeretik a csapatok a kapu bal oldalát eddig.

A 17. percben Nagy Gábor közeli lövésével 4-1! A 18. percben Pereszlényi András szépített. 4-2

Az Airnergy újból beállította a 3gólos különbséget, Kövesdi Zsombor találta a kapuba. 5-2

Közvetlenül a szünet előtt újabb gól született, Dévényi Márton találata után 6-2-vel fordultak a csapatok!

Reményi Roland megpattanó szabadrúgása után Béres Dominik talált be közelről, majd azonnal válaszolt Dévényi Dániel. 7-3

Egy parádés  Suscsák Máté szabadrúgás után az állás: 8-3

Péli Norbert eddig a nap gólját rúgta egy hatalmas bombával! 8-4

Két perccel a vége előtt Benedek Marcell fejezett be egy szép akciót! 9-4

10-4 a vége, Kövesdi Zsombor volt az utolós befejező!

Magabiztosan jutott az elődöntőbe az Airnergy FC csapata!

2. negyeddöntő

43.sz.Építők SK - Testvériség SE 7:5

BLSZ1-es rangadó következik! Az eddig látottak alapán a Testvériség az esélyesebb, de könnyű dolga aligha lesz!

Elindult a mérkőzés!

4. perc: Vécsi Gábort (Építők) faltolták a büntetőterületen belül! Szabados Krisztián büntetőjét kivédte Zubány Miklós!

Az 5. percben már Zubány sem tudott védeni, Szabados Krisztián ziccerben most megnyerte a különcsatát ellene. 1-0

A 8. percben Kavalecz Márk talált a kapuba! 2-0

9. percben Pálmai Zsolt közelebb hozta a Testvériséget, de ugyanebben a percben Kavalecz Márk gyorsan válaszolt. 3-1

Parádézik az Építők! 4-1 Gyors kontra végén Balazsin András vágta a hálóba a labdát!

Óriási az iram! Száguldás a pályán!

Zubány  kilépett a kapujából és ez megbosszulta magát! Kovács Dávid majdnem a saját kapujából emelt a Testvériségébe! 5-1

A második játékrész Kollár Zsolt (Testvériség) hatalmas kapufájával indult. Támad a Tesi, de gólt ismét az Építők szerez!

Kavalecz Márk cselsorozata után Vécsi Gábor lőtt a kapuba közelről! 6-1 Valószínűleg vért ivott a 43-as!

Vécsi Gábor újabb találatával 15 perccel a vége előtt 7-1!

7 perccel a vége előtt továbbra is 7-1.

A 35. percben szépített a Testvériség Pálmai Zsolt lövése becsorgott a kapuba! 7-2

Ismét Pálmai Zsolt lőtt a kapuba két perccel a vége előtt! 7-3

Hornok Dávid lőtt újabb gólt 7-4!

7-5 a vége! A lefújás előtt újabb gólt szerzett a Testvériség! Pálmai Zsolt óriási bombával zárta a palotai szereplést!

Becsülendő, de túl késői volt a Testvériség hajrája! 7-5-el a 43.sz. Építők jutott az elődöntőbe!

3. negyeddöntő

Kelen - MLTC   9:1

4 perc játék után 0-0!

A 7. percben vezetést szerzett a Kelen! Csabai Tamás passza után Bakó Krisztián szerzett felső kapufás gólt! A két Budapest válogatott játékos remekül játszott össze.

Kádár Máté bombájával lett 2-0! Zsiborás Zalán is a hálóba lőtt! 3-0

És megvan a negyedik Kelen találat is, Módly Márk fejezett be szépen egy akciót! 2 perc a fordulásig!

Fejesgólt is láthattunk, Módly Márk szerezte az 5. gólt is!

Balogh Bence váltott gólra egy kipattanót a 21. percben! 6-0

Passzbemutatót tartott a Kelen, amely végén Csabai Tamás lőtt a kapuba. 7-0

Bakó Krisztián lövése kissé szerencsésen pattant a kapuba, de érdemeiből ez semmit sem von le. 8-0

Szépített az MLTC! Laukó János szép gólt lőtt! 8-1

Balogh Bencéé volt a zárószó! 9-1

4. negyeddöntő:

Nimród SE - Törökbálinti FC  6:1

Gólszerzők:

14' Halász Gergő, 16' Jánossy Barnabás, 23' Soóky Norbert, 27' Halász Gergő, 37' Finta Gábor, 37' Halász Gergő ill. 15' Vörös Ferenc

12 perc játék után 0-0!

A 13. percben megszerezte a vezetést a Nimród Halász Gergő révén, majd egy perc múlva egyenlített a Törökbálint Vörös Ferenc találatával, majd Könczey Zsolték ismét visszavették a vezetést Jánossy Barnabás befejezésével!

A második játékrészben eddig a Nimród a meggyőzőbb, 4-1 az állás, a Törökbálintot ezekben a percekben 5 perces kiállítás is sújtja.

Két perccel a vége előtt 6-1 az állás. Ez maradt! Nimród az elődöntőben!

1. elődöntő

Airnergy - 43.sz. Építők 6-6 büntetők után: 8-7

Gyors gólváltással kezdődött a találkozó! 5 perc játék után 1-2! Vécsi Gábor duplázott, és ezzel a gólkirályi cím felé tart, a kék-fehérek pedig a döntő felé! Az Airnergy találatát Gabura Alexander jegyezte. 8 perccel az első félidő vége előtt továbbra is 1-2.

A 14. percben Benedek Marcell a jobb sarokba vágta az Airnergy egyenlítő találatát. 2-2

A 17. percben Balazsin András szabadrúgásból lőtt gólt, újra az Építőknél az előny! 2-3

A 18. percben Balazsin András jobbról 8 méterről kilőtte a hosszú sarkot! 2-4

A 19. percben büntetőhöz jutott az Airnergy, be is vágták! Nagy Gábor bizonyult kegyetlen végrehajtónak. 3-4

A 25. percben Szabados Krisztián majdnem a félpályáról lőtt bombagólt jobbról a jobb felső sarokba! Gyönyörű volt! 3-5

Szabó Márton találatával 3-6!

Suscsák Máté bombaerős szabadrúgásával 4-6!

Airnergy 8-7

8-7 végeredmény! Az Airnergy jutott a döntőbe!

Következik a 2. elődöntő!

Kelen SC - Nimród SE  6-3

Az 1. percben gólt rúgott a Kelen! Koós Bálint lőtt a kapuba! Egy perc múlva újabb gól, Moldován Lucifer fejezett be remekül egy támadást!

Tóth Norbert góljával újabb 1 perc elteltével szépített a Nimród! 2-1

A 9. percben egyenlített a Nimród!

A 10. percben viszont Moldován Lucifer hálótszaggató bombájával a Kelen visszavetet a vezetést! 3-2

A második játékrész a Kelené!

A 21. percben Balogh Bence, két perc múlva Módly Márk lőtt a hálóba! 5-2

8 perccel a mérkőzés vége előtt Könczey Balázs közelről közelebb hozta a döntetlenhez a Nimród csapatát. 5-3

6-3! Kádár Mátéé volt az utolsó szó! Döntőben a Kelen SC!

Bronzmérkőzés

43.sz.Építők SK  - Nimród SE 7-7 Büntetők után: 11:10

A Finta beadása után Labundy Máté szerzett kapásból gólt! Majd a 8. percben újabb nagy gólt szerzett a Nimród!

Szépített az Építők, de újabb Nimród gól, majd egy percen belül újra Építők találat!

5 perccel a fordulás előtt 3-3!

Balazsin András mesziről nagy gólt lőtt, 4-3 az Építőknek!

Balazsin András,majd újabb remek lövése után a szünetben 5-3 az állás.

Szépített a Nimród! Soóky Norbert találatával 5-4!

4 perccel a vége előtt az állás 7-5!

Kiállítás az Építőkben az utolsó 3 percet már emberhátrányban fogják lejátszani.

Tóth góljával 7-6, majd a legvégén 7- 7! Büntetők jönnek!

11:10

Büntetőkkel 11-10 re nyert az Építők csapata! Gratulálunk a bronzéremhez!

Döntő

Airnergy FC - Kelen SC    3-0

Az állás az első 20 perc után 0:0!

Egy kimaradt Balogh Bence helyzet után Berkes Máté saját kapujától lőtt óriási gólt! 1-0

Dévényi Dániel jobbról a a hosszú sarokba lőtt. 2-0

5 perc van hátra! Airnergy emberelőnybe került az utolsó 5 percre.

Eldőlt! Dévényi Dániel megrúgta a harmadik gólt! 3-0

Az Airnergy lett a 2018/2019-es BLSZ Téli Teremtorna győztese!

A torna legjobb kapusa: Tugyi Dávid (Airnergy FC)

A torna gólkirálya Vécsi Gábor lett 15 góllal!