Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



27654971 581532348856079 4155367618410706616 n

December 8-án megkezdődnek a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna küzdelmei. A torna mérkőzéseit a Budafoki MTE Sportcsarnokban rendezik.

 

A csoport

Piramis SE

Csepel UP

Szent Pál Akadémia II

1. FC Skorpió

 

2018. december 08. (szombat)

10:00 Piramis SE Csepel UP 4-6
10:35 Szent Pál Akadémia II  1. FC Skorpió 4-3
11:10 Csepel UP Szent Pál Akadémia II 2-2
11:45 1. FC Skorpió Piramis SE 6-6
12:20 Csepel UP 1.FC Skorpió 7-2
12:55 Piramis SE Szent Pál Akadémia II 4-13

 

Az A csoport végeredménye:

B csoport 

Palota SE

Issimo II

Nimród II

Zuglói Kinizsi

2018. december 08. (szombat)

14:00 Palota SE Issimo II 0-7
14:35 Zuglói Kinizsi  Nimród SE II  4-9
15:10 Issimo II Zuglói Kinizsi 11-0 
15:45 Nimród II Palota SE 1-4 
16:20 Palota SE Zuglói Kinizsi 6-5 
16:55 Nimród SE II Issimo II 2-9 

 

A B csoport végeredménye:

 

1. Issimo II   9 pont GK: 27-2
2. Palota SE   6 pont GK: 10-13
3. Nimród II  3 pont  GK: 12-17
4. Zuglói Kinizsi   pont GK: 9-26

 

továbbjutott: Issimo II

 

C csoport

Airnergy FC
Nimród SE
Issimo SE
BÜSKE

2018. december 09. (vasárnap)

10:00 Airnergy FC Nimród SE 3-3
10:35 Issimo SE BÜSKE 4-6
11:10 Nimród SE Issimo SE 8-1
11:45 BÜSKE Airnergy FC 3-8
12:20 Airnergy FC Issimo SE 7-1
12:55 BÜSKE Nimród SE 0-12

 

1. Nimród SE   7 pont 23-4
2. Airnergy FC  7 pont 18-7
3. Büske  3 pont 9-24
4. Issimo SE  0 pont  6-21


továbbjutott: Nimród SE, Airnergy FC

 

D csoport

1908 SZAC
Csep-Gól FC
Törökbálinti FC
Hidegkúti SC

2018. december 09. (vasárnap)

14:00 1908 SZAC Csep-Gól FC 5-3 
14:35 Törökbálinti FC Hidegkúti SC 2-1
15:10 Csep-Gól FC Törökbálinti FC 2-6
15:45 Hidegkúti SC 1908 SZAC 1-4 
16:20 1908 SZAC Törökbálinti FC 4-0 
16:55 Csep-Gól FC Hidegkúti SC 10-3 

 

1. 1908 SZAC  9 pont  GK: 13-4
2. Törökbálinti FC  6 pont  GK: 8-7
3. Csep-Gól FC  3 pont GK: 15-14
4. Hidegkúti SC  0 pont  GK: 5-16

Biztosan továbbjutott: 1908 SZAC, Törökbálinti FC

 

 

E csoport

Kelen SC
43.sz.Építők SK
MUN SE
Testvériség SE II

2018. december 16. (vasárnap)

10:00 Kelen SC 43.sz.Építők SK
10:35 MUN SE Testvériség SE II
11:10 43.sz.Építők SK MUN SE
11:45 Testvériség SE II Kelen SC
12:20 Kelen SC MUN SE
12:55 Testvériség SE II 43.sz.Építők SK

 

F csoport

Testvériség SE
MLTC
Szent Pál Akadémia HSE
Hidegkút II

2018. december 16. (vasárnap)

14:00 Testvériség SE MLTC
14:35 Szent Pál Akadémia HSE Hidegkút II
15:10 MLTC Szent Pál Akadémia HSE
15:45 Hidegkút II Testvériség SE
16:20 Testvériség SE Szent Pál Akadémia HSE
16:55 MLTC Hidegkút II


 

Továbbjutás a 2019.január 5-i középdöntőbe:

A, B csoport 1. helyezettje és az A és B csoport jobb 2. helyezettje

C csoport 1. és 2. helyezettje

D, E, F csoport 1. és 2. helyezettje és a D, E, F csoport legjobb 3. helyezettje

Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.