Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

tfc kelen

Tartalékosan, számos hiányzóval állt ki a Kelen II. ellen a Törökbálint a BLSZ2. 10. fordulójában a két hátsó régióban lévő csapat fontos meccsére. A mérkőzésen a Kelen jóval több helyzetet dolgozott ki, de a hősiesen védekező vendégek egy parádés találattal megnyerték a rangadót.

Kelen SC II - Törökbálinti FC  0-1

BLSZ2. 10. forduló

A Kelen veszélyeztetetett először, amikor Voldbaek Martin 18 méterről elvégzett szabadrúgását kellett vetődve kiütnie Csapó Árpádnak.
Ezután egy törökbálinti labda suhant el a kapu előterében, amelyről mindenki lemaradt, majd ismét a hazaiak veszélyeztetései következtek.

A 26. percben Kálnoky Bálint lőtt 12 méterről kevéssel mellé, majd 4 perc múlva Deli Levente beadása után Voldbaek Martin lőtt, de Csapó Árpád védett.
A második félidőben folytatódott a Kelen uralma a pályán és az 56. percben Kálnoky Bálint beadása után Gréczy Márton fejesét már sokan a kapuban látták, de az kevéssel elment a bal felső sarok felett.

A 60. percben aztán a remek cserének bizonyuló Kiss Ábel fantasztikusan adott be egy labdát a jobb oldalról, amelyet Aranyi Dániel 8 méterről akrobatikus mozdulattal a levegőben kapásból a bal sarokba lőtt. 0-1
Minden ott folytatódott a gól után, mint előtte, annyi különbséggel, hogy a vendégek magabiztosabbak lettek. A Kelen II a vége felé azért már nagyon nyomott, és kétszer is egyenlíthetett volna. A 80. percben Gréczy Márton lövését Bálint József az utolsó utáni pillanatban blokkolta.

A 87. percben aztán Gréczy Márton nagyon közel állt a gólhoz, de a szöglet utáni fejese a felső kapufán csattant. A hajrában a Törökbálint kontrából kétszer is eldönthette volna végleg a meccset, de ez nem sikerült, ahogy a hazaiaknak se az egyenlítés.

A Törökbálint nagyon értékes 3 pontot szerzett egy számára nagyon nehéz meccsen, amelyen küzdeni tudásból jelesre vizsgázott. A Kelennek a helyzetkihasználással volt a legnagyobb baja.