stat

kelen ujpestii

UNIONE FC - XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 28. 19:30 III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Az Unione 4 pontot szerzett két rangadón az elmúlt két hétben, a kiszámíthatatlan Hegyvidék ellen ezúttal esélyesként lép pályára.

Szabó András (az Unione vezetőedzője): - A múlt héten az Újpest ellen jó mérkőzést játszottunk. Többet birtokolta ellenfelünk a labdát, de nem érdemtelenül szereztünk egy pontot. A teljesítményünk abszolút rendben volt. Most egy olyan meccs jön, ahol mi vagyunk az esélyesebbek, ezek sokszor a nehezebb találkozók, de remélem, hogy nem vesszük könnyen a mérkőzést, és otthon tartjuk a 3 pontot.

Veress Balázs (a Svábhegy csapatkapitánya): - A múlt heti egy nagyon fontos győzelem volt számunkra. Megérdemelten nyertünk az Ikarus ellen. Hektikus hangulata volt a meccsnek, de higgadtabbak voltunk, mint ellenfelünk, és a korai vezetést meg tudtuk így tartani. Remélem, hogy a hullámzó teljesítményünk véget ér, és ismét eredményesek tudunk lenni.

ASR GÁZGYÁR - REAC
2018. 09. 29. 11:00 A.S.R. Gázgyár Sporttelep
A Gázgyár otthon bárkire veszélyes, de a remek formában lévő REAC nehéz falatnak tűnik számukra.

Metzger Tibor (az ASR Gázgyár vezetőedzője): - Az előző heti mérkőzésen a PSK otthonában igazságos döntetlen született. Bár 1-1 nagy helyzet még mindkét oldalon volt, így bármerre eldőlhetett volna meccs. A REAC egyre jobb formában van, de mi is kezdünk jobbak lenni, és mindenképp szeretnénk megnehezíteni a dolgukat és eredményesek lenni a hétvégi bajnokin.

Lászka Balázs (a REAC vezetőedzője): - A múlt héten egy félidőnyi jó játék is elég volt ahhoz, hogy eldöntsük a mérkőzést, és így magabiztos győzelmet arassunk. A Gázgyárból felkészültünk, tudjuk mire számíthatunk. A korai kezdés szokatlan lesz, de nem probléma, magabiztos játékkal győzni szeretnénk és tovább lépni előre a tabellán.

BMTE II. - PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 29. 15:00 Budafoki MTE Sporttelep
A Budafok ritkán tud alapcsapatával felállni, folyamatos változások kísérik útjukat. A PSK ellen is lesznek hiányzóik, de ez a múlt héten is így volt, nehéz megmondani, hogy kirukkolnak-e egy szép játékkal, vagy ellenfelük elsétál a pontokkal.

Schróth Lajos (a BMTE vezetőedzője): - Az Építők ellen a megbeszélt taktika szerint kezdtük a játékot, amely a rúgott gólig és Markovics Ádám súlyos sérüléséig jól is működött. Utána kénytelenek voltunk célfutballt játszani, nem volt támadónk, és csak a védekező futballt tudtuk választani. Az egygólos előnyt sikerült megtartani. Most a Pestszentimre ellen is nehéz mérkőzésre számítok, de sérültjeink ellenére szeretnénk ismét győzni.

Mészáros Dániel (a PSK vezetőedzője): - Egy jó iramú, inkább mezőnyjátékkal zajló mérkőzésen igazságos döntetlen született egy erős Gázgyár ellen, meg kellett elégednünk az egy ponttal. Voltak biztató jelek a játékunkban, főleg a védekezés területén. HA a hétvégén a helyzeteinket ki tudjuk használni, akkor a jó passzban lévő Budafoktól 3 ponttal tudunk távozni.

TESTVÉRISÉG SE - CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 29. 16:00 Testvériség SE Sporttelep
A Testvériség esélyesként fogadja az egész jól szereplő újoncot, amely a múlt héten pihent. Izgalmas meccs várható, amelyen a sok gólra számíthatunk.

1908 SZAC BUDAPEST - RAFC
2018. 09. 29. 16:00 Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
A két hasonló erősségű csapat meccsén, a magát a Békéscsabának is nehezen adó SZAC valamivel esélyesebb, de nem annyival, hogy bárki azt merje mondani előzetesen, hogy az egyre jobban összeérő RAFC nem szerez majd pontot.

Hargitai László (a SZAC vezetőedzője): - Nagyon örültünk, hogy a Magyar Kupa mérkőzésen még tartalékosan is tisztességesen hely tudtunk állni. Egy nagyon jó mérkőzést játszottunk a Békéscsabával. Szeretnénk azzal az elánnal és küzdőszellemmel játszani a RAFC ellen. Egy 6 pontos mérkőzés lesz, amin bármi lehet.

Gálosi Csongor (a RAFC vezetőedzője): - Az első félidőben a játék minden elemében felülmúltuk az Újbudát, amely egyébként lelkesen futballozott. 2-0 után a szünetben azt kértem a fiúktól, hogy élvezzük a játékot, és próbáljunk újabb gólokat szerezni. Arra figyeljünk, hogy az elején ne kapjunk gólt, erre az első percben a legkisebb játékosuk a hálóba fejelte a labdát. Ezután 12-en lettünk, kiegészültünk a majréval. Egy fiatal gárda ellen a végig izgalmas maradt a meccs, amelyet egy kontrával végül eldöntöttünk. Magunknak tettük szorossá a találkozót. Megyünk a SZAC-hoz, amely egy remek U21-es csapat a Gálvölgyi-brothers-el kiegészülve. A rutin mellettünk szól, és egész héten parádésan edzett a csapat. Kezd jó alakot ölteni a játékunk. Nyerni akarunk, de nekem már most győztes a csapatom a heti munkája alapján.

KELEN SC - ÚJPEST FC II.
2018. 09. 29. 16:00 Kelen SC
A forduló legjobbnak ígérkező meccsét bárkinek kár kihagyni, főleg annak aki érdekelt.

Harmati Tamás (a Kelen vezetőedzője): - A 6. fordulóban a Vízművek csapatához látogattunk. A mérkőzést kedden játszottuk le, mert a hazaiak szombat a Magyar Kupában látták vendégül a Mezőkövesd csapatát.
A felkészülésünk a mérkőzésre jól sikerült, előzetesen egy nagyon erős iramú, intenzív 90 percre számítottunk, egy szervezett, focizni akaró együttes ellen. Nagyon jól kezdtünk, hiszen a 3. percben már sikerült is megszerezni a vezetést és a következő 10 percben is folyamatos veszélyt jelentettünk a hazai csapat számára, de sajnos csak helyzetekig, kapufáig, szögletekig és meg nem adott gólig (jogosan!) jutottunk. Ezután az időszak után kicsit magára talált ellenfelünk és többnyire a mezőnyben folyt a játék. A második játékrészben továbbra is stabilak maradtunk, újra sikerült helyzeteteket kialakítani, majd a 64. percben meg is tudtuk duplázni az előnyünket. Innentől újra csak a mezőnyjátéké volt a főszerep, így már az eredmény sem változott, 0:2. Nagyon örülünk az idegenbeli győzelmünknek, fontos mérkőzés volt egy lendületes, jó csapat ellen, akik nem véletlenül állnak ilyen helyen a tabellán. Gratulálok minden játékosomnak és az egész stábnak, szép munka volt!
Az Újpestet fogadjuk, amely nagyon jó csapat, folyamatosan elől vannak a tabellán. Gyorsak, fiatalok , lendületesek és egy nagyon jó szakmai stáb van mögöttük. Minden adott, hogy egy remek mérkőzést játszunk velük.

Mundi Viktor (az Újpest vezetőedzője): - Az Unione elleni meccsen az történt amire számítottunk. Tudtuk, hogy egy nagyon erős csapat, amely ellen nehéz futballozni. Ami a legnehezebb ellenük azt megcsináltuk, megszereztük a vezetést, de sajnos két egyéni hibából az Unione fordított. Utána futottunk az eredmény után a nem túl jó játékunkkal, és a végén még nekik volt meccs labdájuk. Igazságos volt a döntetlen. Egy igazi rangadó jön, a tabella vezetőjéhez megyünk. Mindenképpen győzni szeretnénk.

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTVÁROS - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 30. 16:00 Ikarus BSE
A két szebb napokat megélt csapat meccsén a döntetlennel egyik fél se lenne elégedett, a győztes viszont nagyon boldog lesz.

Borgulya István (az Ikarus vezetőedzője): - Újabb nehéz mérkőzés előtt állunk. Bízom a csapatomban és remélem, hogy el tudjuk kezdeni a felzárkózást. Egy új csapat építésében vagyunk, bízom benne, hogy fiataljaink el fogják kezdeni a pontgyűjtést.

Dr. Hevesi Tamás (az Építők vezetőedzője): - A Budafok ellen be voltunk oltva gól ellen. A második félidőt az ellenfél térfelén töltöttük, de olyan érzésünk volt, ha másnapig játszottunk volna akkor se szereztünk volna gólt. Reméljük az Ikarus ellen megtörik a gólcsend, és pontokkal távozunk.

ÚJBUDAI FC-VOYAGE - FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 30. 17:00 SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
A Vízművek a Mezőkövesd ellen is bizonyítani tudta rátermettségét, most a bajnokságban már arra kell figyelnie, hogy esélyesként nyerni tudjon.

Suskó Ferenc (az Újbuda vezetőedzője): - 5-böl semmi a mérlegünk. A RAFC- nak is csak gratulálni tudok. Most a fiatal, agilis sokat futó Vízművek jön hozzánk, egy jó edzővel és kiváló vezetéssel a hátuk mögött. Nem lesz könnyű mérkőzés, de bízom a csodában. Külön szeretnék ezúton gratulálni a 3 Magyar Kupában szereplő BLSZ-es csapatnak, a tisztes helytálláshoz, fantasztikus teljesítményt nyújtottak.