Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

gazujpest

Érdekes meccset játszott egymással a Gázgyár és az Újpest II csapata. Az első félidő a hazaiaké, a második a vendégeké volt.

asr ujpest

Az óbudaiak egy felívelés után szerezték meg a vezetést, Fehér Kende kapott jó labdát, lefutotta védőjét, majd 8 méterről a hálóba lőtt.1-0
Négy perc múlva megduplázták előnyüket, egy remekül beívelt szabadrúgásra a védő, Lajos László érkezett és a hálóba fejelte a második gólt. 2-0
A az első félidő után maradt a 2-0-s állás, ennek ellenére Mundi Viktor még adott 10 percet a pályán lévőknek és csak utána kezdte cserélni az Újpest játékosait.
Ekkor viszont remek döntéseket hozott.
A padról beszálló Barabás Ádám a 65. percben 15 méterről szerzett szép gólt. 2-1 Majd a még alig pályán lévő Gelencsér Bence becselezte magát a tizenhatoson belülre majd 11 méterről kiegyenlített. 2-2