Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



blsz cimer nagy100x100

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság hivatalos közlönyében megjelentek a BLSZ Bajnokságok csoportjai!

 

BLSZ I. OSZTÁLY

 

1 1908 SZAC Budapest
2 43. sz. Építők SK
3 ASR-Gázgyár
4 BMTE II
5 Csep-Gól FC
6 Fővárosi Vízművek SK
7 Ikarus BSE
8 Kelen SC
9 Pestszentimrei SK
10 RAFC
11 REAC
12 Testvériség SE
13 ÚBV KFT
14 Újpest FC II
15 Unione FC
16 XII. Svábhegy FC

 

 

BLSZ II. OSZTÁLY

 

1 BVSC-Zugló
2 Hidegkúti SC
3 II. Kerület UFC
4 Kelen SC II
5 Közterület SC
6 MLTC
7 MUN SE
8 Műegyetemi FC
9 Pénzügyőr SE II
10 Pestszentimrei SK II
11 RTK-Vasló
12 Szent Pál Akadémia -HSE
13 TF SE
14 THSE-Szabadkikötő
15 Törökbálinti FC
16 KISE

 

 

     BLSZ III. OSZTÁLY 1. csoport    

 

1 Ferencvárosi FC
2 CSHC’ 94 FC
3 Inter 04 FC
4 Lőrinci Kitartás
5 Goldball’ 94 FC
6 Műegyetemi FC II
7 Previfitt SE
8 Erős Vár FC
9 Csillaghegyi MTE
10 MAFC Wanderers
11 Kormányőr SE
12 Bp. Polgári SC
13 Airnergy FC
14 Rúg-6 FC

 

     BLSZ III. OSZTÁLY 2. csoport    

 

1 „33”   FC
2 Nagytétényi Kohász
3 ASR-Gázgyár II
4 Bp. Erdért SE
5 BÜSKE
6 Budatétény SE
7 Inter CDF
8 Közgáz DSE
9 Városgazda
10 MFC Favorit SE
11 Margitsziget
12 Merkapt SE
13 ESMTK II
14 Lurkó SE Gyál

 

     BLSZ III. OSZTÁLY 3. csoport    

 

1 Nimród SE
2 Futbalféria SC
3 Issimo SE
4 BEAC
5 Rákosszentmihályi SC
6 XII. Svábhegy FC II
7 Piramis SE
8 Duna SK
9 Újpesti Flotta
10 MTK Baráti Kör
11 Testvériség II
12 Dinamo Torpedo
13 CFS Respect   BAK
14 Fővárosi Vízművek II

 

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 1. csoport                          

 

1 Lánchíd FC
2 Ferencvárosi Vasutas
3 Istenhegy FC
4 Bp. Erdért SE II
5 Inter 04 FC II
6 Gamma LSE
7 Wolfs FC
8 Róna SC
9 Siketek SC
10 Tabáni LC
11 ULC Vasló
12 2011 Champion FC
13 Kormányőr SE II
14 Újpesti Flotta II

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 2. csoport                      

 

1 Nimród SE II
2 Zuglói Kinizsi SE
3 BME Kármán
4 Palota SE
5 Híd-Unió SE
6 1.FC Skorpió
7 Ember-Előny SA
8 FC Pifu 04
9 Margitsziget II
10 Csepel UP SE
11 Régi Foci Barátok
12 Csep-Gól FC II
13 Puebla Tizenhárom FC
14 Budai FC

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 3. csoport                      

 

1 II. Kerületi UFC II
2 Budakeszi SC
3 Hegyalja 2050
4 Issimo SE II
5 Budatétény SE II
6 Unione FC II
7 Csabagyöngye SE
8 Henger VL FC
9 Külker SC
10 Romhány SE
11 MUN SE II
12 Hidegkúti SC II
13 Rend-őr 07 FC
14 3R Spartacus
15 Amatőr SE
16 Mahatma Gandhi

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 4. csoport

 

1 Szt. Pál II
2 RKSK II
3 Rákosligeti AC
4 RTK-Vasló II
5 Újpesti Haladás
6 Maximo Hungária
7 Hunreál FC
8 Hangos SE
9 MAC
10 Pestújhelyi SC
11 BSE
12 BEAC II
13 Erzsébet SK
14 Kőbányai Egyetértés
Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.