Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

reac oszt

Saját térfelére és kontrákra rendezkedett be a Sárvár csapata a REAC elleni osztályozó első mérkőzésén. A védekezése jól is működött a vendégeknek, így a rákospalotai csapat 500 szurkolója előtt kevés helyzetet tudott kialakítani.

Az első félidő 15. percében azért Kiss Tamás beadása után Merczel Zsolt egy fejessel majdnem megszerezte a vezetést, majd később egy Nagy Gergő lövés jelentett komoly veszélyt a Sárvár kapujára.

Aztán a Sárvár a félidő végén egy szöglet utáni kipattanóból majdnem megrúgta az idegenbeli gólt, egy 20 méterről visszaküldött megpattanó löket a kapufára, majd a gólvonalra pattant. Szerencsére a kapuba nem.

A második játékrész kevés lehetőséget tartogatott, de a Sárvárnak itt is volt egy jó lehetősége, azonban közelről hibáztak. Maradt a 0-0.

Nagyon nehéz dolga lesz a REAC-nak Sárváron, de az esélyei sokat nem változtak az első meccs után az NB3-ba jutásra.