Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

tnt2018 b 2 029

Újpesti Haladás FC - Újpesti Haladás FC U17 4:2
Az Újpesti Haladás felnőtt a Hali 17 éven aluli fiataljaival mérkőzött meg a TNT 4.fordulójában. Az első félidőben a fiatalok hiába mutattak szép dolgokat, a védelmük nem volt elég határozott, ezt pedig a felnőttek kegyetlenül kihasználták. A 20.percre Almási Gábor és Kasza Dániel találatával már 2:0 volt az előnyük. A 25.percben Török Ákos egy szép 19 méteres lövése a kapufáról visszapattant a mezőnybe, ráadásul jött a kontra, amely végén Bath Zoltán passza után Justyák János megszerezte a 3.gólt is. A 4:0-s félidei eredményt a csereként beállt Béres Máté állította be. A második félidőben a cserékkel felfríssitett U17 összekapta magát, hátul stabílabbá váltak, elől pedig két lehetőséget is értékesíteni tudtak. A 73.percben Szekeres Balázs és Sándor Balázs lőtt a hálóba.

Goldball '94 FC öregfiúk - Festo-AM SE 7:3
A Goldball már az első percben betalált Inotai Attila révén, és bár a félidőig csak 2:0 volt az eredmény, látszódott, hogy ez a mérkőzés csak az ő győzelmükkel érhet majd véget. Jól játszottak a hazaiak, és bár sérülések nehezítették a dolgukat a továbbiakban, mégis 7 gólig jutottak. A Festo a 75.percre úgy tűnt, hogy teljesen elveszítette a fonalat, de érdekes módon a véghajrára talpra állt, és az utolsó 10 percben Juhász Dávid találatával és Kása Ádám duplájával nagyot szépítettek az eredményen.

Budapesti Erdért SE - Törökbálinti FC 1:8

Igen felbőszíthette a Csillaghegy elleni múlt heti vereség a Törökbálnti FC csapatát, mert egészen más tempóban játszott az Erdért ellen. A félidőig még jól tartotta magát az Erdért, amelyet kezdő kapusa 30.percben szerzett sérülése nehezítette. A második játékrészben Korozmán Gergely és Dávid György remek játékának köszönhetően a Törökbálint hengerelni tudott. Ezen a napon a kékek a játék minden elemében jobbak voltak ellenfelüknél.

MLTC - Testvériség SE II 6:2

A Mátyásföld eddig megállíthatatlan a tornán, és a szintén jól szereplő Testvériség SE II sem tudta megakadályozni a további száguldását. Az első félidő kiegyenlített volt, itt is-ott is adódtak lehetőségek a gólszerzésre, amelyből a 26.percben Nagy Ádám révén az MLTC használt ki egyet. A második játékrészben Zubonyai Viktor korán megduplázta az előnyt. Majd jött a harmadik gól, amely Nagy Ádámé volt, a 65. percben a kapust is becsapva, magabiztosan használt ki egy helyzetet. Ezután 5 perc múlva ismét Zubonyai talált be. Kettejük gólpárbaját Nagy Ádám nyerte, aki nagyon belejött, 3 perc múlva és a 75.percben is betalált, így mesternégyest szerzett a fiatal támadó. Ebben az időben nem találta a fonalat a Tesi a gyorsabb Mátyásföldiek ellen. A tendenciát Tóth Dávid szabálytalansága után egy tizenegyes szakította meg, amelyet Hernáczki Attila értékesített a 78. percben. A végeredményt a 89.percben Ferentic István szépítette tovább, az ő góljával lett 6:2.

Rúg-6 FC - Kormányőr SE I 4:6

Előzetesen a BLSZ III-as Kormányőr volt a mérkőzés esélyese, de a gólgazdag találkozót is borítékolni lehetett, azokból pedig bármi kisülhet. A Rúg-6 FC kezdett jobban, ugyanis Fábián János góljával már a 12.percben vezetést szerzett, de a továbbiakban a legnagyobb helyzeteket is ki tudták hagyni az első félidőben, a Kormányőr pedig fordított is. Borbély Norbert és Koncz Gábor fordította meg az eredményt a szünetig. A második játékrészben a Kormányőr többek között a remekül játszó Kölczei Tamás révén fölényessé tette az előnyt, a Rúg-6 csak a hajrában tudott föltámadni. Igaz, akkor rengeteg helyzete volt. Mielőtt azonban utolérte volna ellenfelét, Kölczei Tamás végképp eldöntötte a meccset.