Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



noifociterem2018

Az első napon a nagy esélyes Metis NFC a 7 gólig jutó Kalász Kitti vezérletével százszázalékos maradt, csak a az A csoportban 2. helyen végző Kelen SC tudta megszorítani, de a budaiak is 2-1-es vereséget szenvedtek ellenük.

A Kelenben Bernhardt Bernadett is 7 gólt szerzett a csoportmérkőzések során!

Ebben a csoportban a harmadik a Kerepes, míg a negyedik a BVSC-Zugló csapata lett.

A B csoport izgalmasabb csatákat hozott, melyek után végül 7 ponttal Kormányőr futott be az első helyre. A második helyen a Metis NFC második csapata végzett 6 ponttal, míg a csoportelsővel is döntetlenező Vasas Kubala lett a harmadik, az Újpest a negyedik!

Érdemes kilátogatni vasárnap, hiszen 12 meccset láthatnak majd a kilátogatók, köztük a mindent eldöntő mérkőzést!

 

Eredmények:

 

A csoport

Kelen SC - Kerepes 3-2

BVSC-Zugló - Metis NFC 0-4

Metis NFC - Kelen SC 2-1

Kerepes - BVSC-Zugló 4-1

Kelen SC - BVSC 6-0

Kerepes - Metis NFC 1-7

 

1. Metis NFC 9 pont
2. Kelen SC 6 pont
3. Kerepes 3 pont
4. BVSC-Zugló 0 pont

 

B csoport

Kormányőr SE - Újpest FC 4-3

Metis NFC II - Vasa Kubala 5-1

Vasas Kubala - Kormányőr 2-2

Újpest FC - Metis NFC II 1-3

Kormányőr SE - Metis NFC II 2-0

Újpest FC - Vasas Kubala 2-2


1.Kormányőr SE 7 pont
2. Metis NFC II. 6 pont
3. Vasas Kubala 2 pont
4. Újpest FC 1 pont

 

BLSZ TÉLI NŐI TEREMBAJNOKSÁG 2018

DÖNTŐ

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. (Budafoki Sportcsarnok)

Időpont: 2018. január 21. (vasárnap)

Játékidő: 1x20 perc

 

Résztvevők a csoportmérkőzések alapján:

csoport 1 – 4. helyezettje
csoport 1 – 4. helyezettje

 

Mérkőzések:

mérkőzés 9:00 Metis - Újpest FC
mérkőzés 9:25 Kerepesi VSE – Metis II.
mérkőzés 9:50 Kelen SC – Vasas Kubala
mérkőzés 10:15 BVSC – Kormányőr SE
mérkőzés 10:40 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
mérkőzés 11:05 1. mérkőzés győztese –2. mérkőzés győztese (elődöntő)
mérkőzés 11:30 3. mérkőzés vesztese – 4. mérkőzés vesztese
mérkőzés 11:55 3 mérk győztese – 4 mérkőzés győztese (elődöntő)
mérkőzés 12:20 5. mérkőzés vesztes – 7 mérkőzés vesztese (7. 8. helyért)
mérkőzés 12:45 5. mérkőzés győztese – 7. mérkőzés győztese (5., 6. helyért)
mérkőzés 13:10 6. mérkőzés vesztese – 8. mérkőzés vesztese (3. 4. helyért)
mérkőzés 13:35 6. mérkőzés győztese, 8. mérkőzés győztese (1, 2. helyért) (Döntő)

Eredményhirdetés: kb:14:00

Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.