Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



blszteremtir

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

A. CSOPORT:

• Airnergy FC
• Palota SE
• Csabagyöngye SE
• Zuglói Kinizsi SE

Csoportmérkőzések: 2017. december 10. (vasárnap)


1. 10:00 Airnergy FC - Palota SE
2. 10:35 Csabagyöngye SE -  Zuglói Kinizsi SE
3. 11:10 Palota SE - Csabagyöngye SE
4. 11:45 Zuglói Kinizsi SE -  Airnergy FC
5. 12:20 Airnergy FC - Csabagyöngye SE
6. 12:55 Palota SE - Zuglói Kinizsi SE

 

B. CSOPORT

• THSE-Szabadkikötő II.
• Piramis SE
• Büske
• Erdért

Csoportmérkőzések: 2017. december 10. (vasárnap)


1. 14:00 THSE-Szabadkikötő - II. Piramis SE
2. 14:35 Büske - Erdért
3. 15:10 Piramis SE - Büske
4. 15:45 Erdért - THSE-Szabadkikötő II.
5. 16:20 THSE-Szabadkikötő II. -  Büske
6. 16:55 Piramis SE - Erdért

 


C. CSOPORT

• MLTC
• Nimród SE
• Budatétény
• Róna SC

Csoportmérkőzések: 2017. december 16. (szombat)


1. 10:00 MLTC - Nimród SE
2. 10:35 Budatétény - Róna SC
3. 11:10 Nimród SE -  Budatétény
4. 11:45 Róna SC - MLTC
5. 12:20 MLTC - Budatétény
6. 12:55 Nimród SE - Róna SC

 


D. CSOPORT

• 43. Sz. Építők SK
• Csep-Gól FC SE
• Pestszentimrei SK II.
• Hidegkút SC

Csoportmérkőzések: 2017. december 16. (szombat)


1. 14:00 43. Sz. Építők SK  - Csep-Gól FC SE
2. 14:35 Pestszentimrei SK II. - Hidegkút SC
3. 15:10 Csep-Gól FC SE - Pestszentimrei SK II.
4. 15:45 Hidegkút SC - 43. Sz. Építők SK
5. 16:20 43. Sz. Építők SK - Pestszentimrei SK II.
6. 16:55 Csep-Gól FC SE - Hidegkút SC

 


E. CSOPORT

• Testvériség SE
• 1908 SZAC
• MUN SE
• TFSE II.

Csoportmérkőzések: 2017. december 17. (vasárnap)


1. 10:00 Testvériség SE - 1908 SZAC
2. 10:35 MUN SE - TFSE II.
3. 11:10 1908 SZAC - MUN SE
4. 11:45 TFSE II. - Testvériség SE
5. 12:20 Testvériség SE - MUN SE
6. 12:55 1908 SZAC - TFSE II.

 

F. CSOPORT

• Kelen SC
• BVSC-Zugló
• Szent Pál Akadémia - HSE
• 1908 SZAC U19

Csoportmérkőzések: 2017. december 17. (vasárnap)


1. 14:00 Kelen SC - BVSC-Zugló
2. 14:35 Szent Pál Akadémia-HSE - 1908 SZAC U19
3. 15:10 BVSC-Zugló - Szent Pál Akadémia-HSE
4. 15:45 1908 SZAC U19 - Kelen SC
5. 16:20 Kelen SC - Szent Pál Akadémia-HSE
6. 16:55 BVSC-Zugló - 1908 SZAC U19

FELHÍVJUK A CSAPATOK FIGYELMÉT, HOGY FÉL ÓRÁVAL AZ ELSŐ MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IDŐPONTJA ELŐTT NYIT KI A SPORTCSARNOK!

Továbbjutás a középdöntőbe:

A csoport 1. helyezett 1 csapat
B, C csoport 1. és 2. helyezett 4 csapat
D, E, F csoport 1., 2. és a jobbik 3. helyezett 7 csapat

Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.