Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



bpval 2016

December 2-án Székesfehérvárra megyék közti tornára utazik a Budapest válogatott. 

 

Az MLSZ szervezésében 19 megye és a BLSZ válogatottjait 4 területi megfontolás szerint kialakított csoportba sorolták.
Budapest csapata a Székesfehérváron megrendezésre kerülő 4. csoportba került, ahol Baranya, Somogy, Fejér és Tolna válogatottja lesz az ellenfele.
A csoportokból az első helyezett csapatok kerülnek be majd a négyes döntőbe, melynek dátuma 2017.12.09-10.

A végső győztes Magyarországot fogja képviselni a 2018-2019. évi 11. UEFA Régió Kupa küzdelmeiben.

 

A torna célja:

- a soron következő bajnoki idényre történő felkészítés elősegítése,
- támpont a Magyar Amatőr Válogatott kialakításához,
- egymástól távol eső régiókban élő sportemberek ismerkedésének,
barátkozásának lehetővé tétele,
- hozzájárulás az amatőr labdarúgás tekintélyének növeléséhez,
- a 2018-2019. évi 11. UEFA Régió Kupa küzdelmeiben való indulási jog
eldöntése

 

A 4. csoport helyszínei:

Székesfehérvár, Sóstó út 1. Főnix Park (F)
Rádió út 21. Ikarusz pálya (Mezővári J. sportpálya) (I)

 

MEGYEI VÁLOGATOTTAK DÉL-KÖZÉP DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS TORNÁJA
SZÉKESFEHÉRVÁR, 2017. december 2-3.

Sorsolás:

          I. nap          
Idő Pálya Csapatok Eredmény Játékvezető Asszisztens 1 Asszisztens 2
12,30 F Budapest Somogy : Baranya Fejér Tolna
I Baranya Tolna : Somogy Budapest Fejér
14,20 F Somogy Fejér : Tolna Baranya Budapest
I Tolna Budapest : Fejér Somogy Baranya
16,10 F Fejér Baranya : Budapest Tolna Somogy
          II. nap          
9,30 F Tolna Somogy : Budapest Baranya Fejér
I Budapest Fejér : Somogy Tolna Baranya
11,20 F Somogy Baranya : Fejér Budapest Tolna
I Fejér Tolna : Baranya Somogy Budapest
13,10 F Baranya Budapest : Tolna Fejér Somogy

 

A mérkőzések 2x30 percig tartanak.

 

A torna előtt Budapest válogatottja az NBIII-ban remekül szereplő Csepel FC-vel fog edzőmérkőzést játszani!


11.28.KEDD: BUDAPEST VÁLOGATOTT-CSEPEL, BUDAFOK STADION (műfű) 19.00!Találkozó:18.00!

 

A Budapest válogatott kerete:

 

 UNIONE FC:

Kayali Viktor

BVSC:

Oláh Zoltán Gábor

TESTVÉRISÉG SE:

Zubány Miklós,

Pósa Dániel,

PESTSZENTIMRE SK:

Zeis Nicolas,

Erdei Péter,

Nagy Gergő.

HEGYVIDÉK SE:

Somogyvári Norbert.

43.sz.Építők:

Kavalecz Márk,

Demeter Viktor,

Kóródi Viktor.

KELEN SC:

Csabai Tamás,

Prainer Róbert.

ASR GÁZGYÁR:

Lóska Csaba,

Balogh Péter,

Lajos László,

Scheiber Bence.

BMTE II.:

Benedek Péter.

 

Vezetőedző: Kiss László

Másodedzők: Bajzik József és Horváth László

Gyúró: Kerényi Máté

Technikai vezető: Szőnyi Gábor 

Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.