Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

reac bmteii

Már a 6. percben megszerezte a vezetést a REAC a Budafok második csapata ellen a BLSZ1. 8. fordulójában, miután Kiss Tamás labdája után Kutai Dániel Lászka Balázs elé fejelte a labdát, aki 20 méterről kapufás gólt lőtt. Hiába védekezett jól a Budafok, a 35. percben növelte előnyét a hazai csapat, egy kezezés utáni büntetőt Kiss Tamás váltott gólra.
A 2-0 mint kiderült jó eredmény volt egy félidő után a Budafok számára, mert ami ezután jött az katasztrófával ért fel számára. Az 56. percben ismét Kiss Tamás adott óriási labdát Kasza Dánielnek, aki 10 méterről megrúgta a REAC harmadik gólját. Egy perc múlva Kramár Dániel egy szép fejeből még szépíteni tudott, de a 62. percben Kasza Dániel visszaállította a háromgólos különbséget.
Nagyon beindult a REAC, újabb 2 perc elteltével újabb gólt szerzett, Kiss Tamás szögletét követően Papp Krisztián fejelt a kapuba. 5-1 A henger nem állt meg.
A 69. percben egy baloldali beadás után Kovács Danel fejesébe Bakó Krisztián ért bele, a labda ezúttal is a kapuban kötött ki. 6-1 Újabb 6 perc múlva Nagy Gergő is a hálóba fejelt. 7-1
A Budafok nem találta a helyét a pályán, a lefújást várta, de az még nem jött. A 83. percben Lőrincz Dániel is betalált közelről (8-1), majd a tíz perce pályán lévő Ferkel Miklós is bevette a kaput. 9-1
A REAC ezzel a bajnokság második legnagyobb arányú győzelmét aratta, az első rekord is a Rákospalotaiaké, hiszen az első fordulóban a II. Kerületnek tíz gólt hintettek.
Balogh László csapata 22 pontjával 36 lőtt és 3 kapott góllal vezeti a bajnokságot 8 forduló után, a második, ugyanannyi pontos Újpest II előtt.