Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

rafc tesi2017

RAFC - Testvériség 2-1

A BLSZ1. 7. fordulójának mérkőzésén nagy iramban kezdtek a csapatok. A 6. percben Krajczár Márton (RAFC) 25 méteres szabadrúgását fogta Zubány Miklós! Szép lövés és védés volt.
Tüskés Zoltán (Testvériség) ötös sarkáról egy szép akció végén a kapu fölé lőtt. A 21. percben Illés Károly (Tesi) egy szöglet utáni kavarodásnál 2 méterről lőtt kapura, Skravenek László óriásit védett.
A 32. percben Hámory Zoltán kapott labdát a jobb szélen 13 méteres lövését Zubány Miklós kiütötte, a kipattanót viszont Krajczár Márton hálóba lőtte.
A 33. percben Pósa Dániel indította Bódis Tibort, akit Skravanek László szabálytalanul állított meg a tizenhatoson belül, így büntető következett. Illés Károly magabiztosan a bal sarokba gurított.
A 39. percben Horváth Patrik (RAFC) játékos szép cselsorozat után Krajczár Mártonhoz passzolt, aki óriási ziccerben lőtt, de Skravanek óriásit védett.
A 2. félidő kisebb kakaskodásokkal indult, a játékvezető többször is megállította a játékot.
A 70. percben Illés Károly 12 méterről lőtt, Skravanek szépen védett, majd Alm Tamás lőtt 12 méterről fölé.
A Testvériség játszott fölényben, mégis a RAFC szerezte meg a győztes gólt. A 73. percben Vass Gábor lefordult védőjéről és laposan 13 méterről a jobb alsóbakapuba bombázott. 2-1
A Testvériség tovább nyomott, innentől már az egyenlítésért.
Ehhez kétszer is nagyon közel állt. A 82. percben Pósa Dániel 7 méterről fejelt, de Skravanek a felső lécre ütötte a labdát. Egy perc múlva pedig ugyanúgy Pósa csúsztatott 6 méterről alig mellé, de gól már nem született.