Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

tf ika

Az Ikarus azonnal kezébe vette az irányítást a mérkőzésen, viszont hiába volt nála többet a labda a mérkőzés elején az első helyzeteket kontrából a TF-nek sikerült kidolgoznia. A 11. percben Pusztay Pongrác beadása után Garamszegi Ábris tette le mellel a labdát Marton Gergőnek aki 13 méterről a kapu fölé lőtt. Két perc múlva meg is szerezte a vezetést a hazai csapat Czagány Botond jobbról 14 méterről a hosszú sarokba lőtt lassú megpattanó lövése pedig a hálóban kötött ki. 1-0
A gól után még jobban átterelődött a játék a hazai térfélre, és a 21. percben egy vendég kapufa következett, Kaltenekker Attila felívelt szabadrúgása után Balogh Bence fejese hullott a felső lécre. Öt perc múlva egy szép támadás végén Horváth Krisztián passza után Balogh Bence lőtt mellé.A 31. percben pedig Halász Balázs remek passza után Balogh Bence ziccerét védte Pannai Szabolcs.

Nagyon érett a vendég gól. és meg is született, a 35. percben egy fantasztikus egyérintős támadás végén Kaltenekker Attila passza után Horváth Krisztián lőtt a kapuba. 1-1
Az első félidő után látszódott, hogyha nem is könnyen az Ikarus itt begyűjtheti majd a 3 pontot, mert a meccs eleji bizonytalanságaik után végig az ő akaratuk érvényesült.
A második félidő is eszerint telt, Ikarusnak megvoltak a helyzetei, és a 72. percben egyből gól is született. Egy bal oldalról bejövő labda okozott kavarodást, amely után Halász Balázs el is döntötte a meccset.
Sportszerű mérkőzésen, jó játékvezetés mellett az Ikarus megérdemelt győzelmet aratott, és így tovább tapad a veretlen Újpestre és REAC-ra. A TF egyelőre nem tudja megszerezni első győzelmét, és pontszáma jelenleg a 15. helyre elgendő a tabellán.