Keress archív híreink közt!

Budapest csapatai:

Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat



blsz cimer nagy100x100

Az MLSZ Budapesti Bizottság Versenybizottsága keddi ülésén döntött a nevezésekről. Idén több felnőtt csapat nevezett,mint tavaly, összesen 127!

 

BLSZ I. osztály BLSZ II. osztály
1. 43. sz Építők SK 1. 1908 SZAC Budapest
2. ASR-Gázgyár 2. BVSC-Zugló
3. Pestszentimrei SK 3. Csep-Gól FC
4. REAC 4. CSHC 94 FC
5. Főv. Vízművek SK 5. Hidegkúti SC
6. Ikarus BSE Fejlődő Kertváros 6. Szent Pál Akadémia-HSE
7. BMTE II 7. Közterület SK
8. TF SE 8. KISE
9. RAFC 9. MUN
10. Kelen SC 10. Pénzügyőr SE II
11. Testvériség SE 11. Ferencvárosi FC
12. Újbuda FC 12. Pestszentimrei SK II
13. Unione FC 13. Kelen SC II
14. II. ker UFC 14. Törökbálint FC
15. XII. ker Önk. Hegyvidék SE 15. XVII. Ker RTK
16. Újpest FC II 16. Műegyetemi FC
     
BLSZ III. osztály  
1. Nimród SE 21. Budai XI.
2. Goldball 94 FC 22. Babylon SE
3. Previfitt SE 23. Testvériség SE II
4. Bp. Erdért SE 24. Istenhegy FC
5. Budatétény SE 25. BME Futsal
6. Issimo SE 26. Újpesti Flotta
7. TF SE II 27. Műegyetemi FC II
8. Rákosszentmihályi SC 28. Margitszigeti FC
9. PSFA 29. Budakeszi SC
10. Nagytétényi-Kohász SE 30. ASR-Gázgyár II
11. MTK Baráti kör 31. 33 FC
12. MLTC 32. MAFC
13. Lőrinci Kitartás 33. Inter 04
14. MFC-Favorit 34. BÜSKE
15. Közgáz DSK 35. Inter CDF
16. Kormányőr SE 36. Futbalféria SC
17. Duna SK 37. Szabadkikötő Kft II
18. Lánchíd FC 38. Dini SE
19. Erős Vár FC 39. BEAC
20. Piramis PLSE 40. Csillaghegyi MTE
    41. Káposztásmegyer FC

 

 

 

 

BLSZ IV. osztály  
1. Tizenhárom FC 28. Unione II
2. 1. FC Skorpió 29. 2011 Champion FC
3. FC Pifu 30. XVII. Ker RTK II
4. XII. ker Hegyvidék SE II 31. Mahatma Gandi
5. Zuglói Kinizsi 32. Merkapt Maraton
6. Gamma LSE 33. Pestújhelyi SE
7. MUN SE II 34. Híd-Unió SE
8. Issimo SE II 35. BEAC II
9. Erzsébet SK 36. Maximo SE
10. Budatétény SE II 37. Dinamo Torpedo
11. Csabagyöngye SE 38. Henger FC-VL
12. Róna SC 39. Hangos SE
13. Külker SC 40. ESMTK II
14. Lurkó Gyermekfoci Egyesület 41. Rúg-6
15. Rendőr-07 42. Inter 04 II
16. Újpesti haladás 43. Vasló ULC
17. Siketek SK 44. Margitsziget II
18. Tabáni Spartacus 45. Than Károly SE
19. CSHC II 46. BVSC-Zugló II
20. Romhány SE 47. 3R Spartacus
21. Tabáni LC 48. Palota SE
22. Ember-Előny Sportakadémia 49. Kőbányai Egyetértés FC
23. Amatőr SE 50. Vizafogó FC
24. Főv. Közterület II 51. Nagytétényi-Kohász SE II
25. Bp. Erdért SE II 52. MAC
26. Kormányőr SE II 53. Levegő-Energia
27. Bp. Micro Club    
       

2017/07/04

A Versenybizottság a 2017/2018. évi utánpótlás bajnokságba a következő önálló utánpótlás nevelő egyesületek nevezését fogadta el:

1. Csepel FC SE 10. Újpest SC
2. Kőbányáért SE 11. Dalnoki Jenő LA
3. Gerrzo Kft. 12. Győzelemért Simonfoci Alapítvány
4. Gloriett SE 13. Újbuda FC
5. Jövő SE 14. ASI DSE
6. Lőrinc United FC 15. Csepel UP SE
7. AC Zrinyi 16. FC Budapest
8. Mészöly Focisuli 17. Fenomenon
9. Kastélydombi SE 18. Kispest SE
    19. Szent István SE
     

Továbbá az alábbi nem budapesti székhelyű, de budapesti bajnokságba is nevező csapatok nevezését fogadta el:

 

1. Budaörs SC 1924 Futball Kft
2. Pomáz Focisuli SE

 

2017/07/05

A Versenybizottság első fokon a 2017/18. évi bajnokságra a következő sportszervezet nevezését utasította el:

 

 

BLSZ IV. osztály

 

  1. Hunreál (NAV igazolás hiánya)
Megosztom
comments

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárulsz a cookie-k használatához.