Statisztika:

Köszönjük a csapatok nevében is!

stat

bpvalkom3

Az utolsó forduló utáni héten a Budapest válogatott tagjainak még két izgalmas mérkőzésük lesz, először az NBIII-as Puskás II-vel majd Fejér megye legjobb amatőr labdarúgóiból álló válogatottal küzd meg csapatunk!

2018.11.27 Kedd    Budapest válogatott - Puskás Akadémia II.

bk201823

A Budapest Kupa 3. fordulójának nyilvános sorsolására 2018. november 27-én 10 órától kerül sor az MLSZ Budapesti Igazgatóságon.
Helyszín: V. kerület Curia utca 3. 4. emelet 3. tárgyaló

Megosztom

Bővebben...

asr kelen2018

Megérdemelt győzelmet aratott a forduló előtt listavezető Kelen ellen az ASR Gázgyár csapata, amely legutóbbi hat meccséből ötöt megnyert, egyen pedig döntetlenre végzett.

ASR Gázgyár - Kelen 2-0

BLSZ1. 14. forduló

Remekül kezdett a Gázgyár a Kelen ellen, és már a mérkőzés első perceiben egy lesgólig jutott. Az óbudai csapat vezetésére azonban így se kellett sokat várnia a szurkolóinak, Balló Harold beadásába Balogh Péter csúsztatott bele, a csúsztatásra Lajos László érkezett és a kapuba fejelte a labdát. A szünet előtt az előnyt tovább tudta növelni a remekül játszó Gázgyár, Ivancsó Dávid tette Miklósvári Kornél elé labdát, aki 14 méterről bevette a Kelen kapuját. A második játékrészben is a hazaiak akarata érvényesült, és még egy kapufáig is eljutott, de végül maradt a megérdemelt 2-0-s sikerük.
A Molnár Zoltánnal továbbra is veretlen és motmár az elmúlt évekhez méltó teljesítményt nyújtó Gázgyár ezzel feljött a 6. helyre.

A Kelen a 15. fordulóban mostani veresége ellenére is az őszi első helyért játszhat a palotaiak ellen. Ez pedig óriási bravúr!

Fotó: Kanizsay Zoltán

Kivonat: asrgazgyar.fw.hu

Megosztom

foto epitok

Már 3-0-ra is vezetett a Csep-Gól a 43.sz. Építők ellen a Budapest I. osztály 14. fordulójában, végül szoros, de nagyon értékes 3-2-es győzelmet aratott közvetlen riválisa felett.

fotó: 43szepitoksk.hu videó: Murár Ferenc

Megosztom

kisstamas 100 gol

A REAC annak a friss hírnek a tudatában léphetett pályára, hogy a Kelen 2-0-s vereséget szenvedett a Molnár Zoltán vezetőedzővel megtáltosodó Gázgyár otthonában, így ha nyer, akkor az élről várja majd az őszi utolsó fordulót.
A mérkőzés előtt Kiss Tamást köszöntötték a hazaiak 100 REAC-ban lőtt gólja okán. A népszerű játékos a pályán jó játékkal hálálta ezt meg.

REAC - Pestszentimre 2-0

Jól kezdtek a hazaiak és számos kihagyott lehetőség után a 34. percben Kiss Tamás szöglete után a gólfelelős Kasza Dániel fejesével meg is szerezték a vezetést. Négy perc múlva gyakorlatilag a mérkőzést is eldöntötték Kiss Tamás indítása után, ezúttal Kasza Dániel a közvetlen előkészítésben vállalt szerepet, remek beadása után Töröcsik Bence lőtt közelről a kapuba.

A 2-0-s előny az erőviszonyok, és annak tudatában, hogy a REAC kapuját utoljára két hónapja sikerült bevenni ez maximálisan elegendő előnynek tűnt a mérkőzés megnyeréséhez.
Nem is fordult a játék képe ugyanakkor a hazaiak a második félidőben már csak kihagyott helyzetekig jutottak benne két kapufával.
A REAC győzelmével a Kelen elleni rangadó előtt átvette a vezetést a tabellán, és sorozatban 9. (!) meccsét játszotta le, amelyen nem rezdült meg a hálója. Mindösszesen két csapattól kaptak gólt az eddig lejátszott 14 találkozójukon, a Vízművektől és a SZAC-tól. Hol van már a bajnokság eleji botladozás…

Megosztom

blsz1 14

Újbuda - Unione

Az Újbuda múlt héten az Ikarus ellen megszerezte első pontját, ez most akár lendületet is adhat neki, de a Vízművek ellen az előző körben bravúrosan fordító Unione nehéz falat lesz számára.

Svábhegy – RAFC

Jól szerepel Bajzik József csapata, múlt héten a Csep-Gólt győzték le, és a RAFC-ot 7 ponttal előzik, a várhatóan döntetlen közeli mérkőzés esélyesei inkább ők jelenleg.

Gázgyár – Kelen

A Gázgyár veretlen új edzőjével, Molnár Zoltánnal, és a Kelen ellen is szeretné megtartani ezt az újkori veretlenséget. A vendégek is rendkívül motiváltak lesznek, mert ha nyernek akkor pontelőnyből játszhatják le a REAC elleni őszi utolsó fordulós csúcsrangadót!

1908 SZAC – Ikarus

A Budafokon is nyerni tudó újonc jelenleg sokkal jobb állapotban van, mint ellenfele, így a hazai siker nem lenne meglepő.

Vízművek – Újpest

Az újpesti rangadón sok ismerős fog találkozni. Mindkét csapat rendkívül motivált lesz, a találkozó pedig háromesélyes, és várhatóan sokgólos izgalmas csatát hoz.

Csep-Gól – Építők

Tizenegy ponttal áll mindkét csapat, és egyiknél sem az elégedettség honol jelenleg, egy győzelem sokat segítene a kedélyállapotukon, erre mindkét csapatnak ugyanannyi esélyt mérünk.

Budafok – Testvériség

A nagyjából azonos erősségű csapatok meccse jó kis rangadót ígér. Mindkét fél a felső tízbe tartozik a tabellán, a győztes akár feljebb is körül nézhet majd.

REAC – Pestszentimre

Nehéz elképzelni, hogy a remek formában lévő REAC-ot meg lehet lepni.

Megosztom

svabhegy csep gol

A Csep-Gól szerzett vezetést , amikor Fazekas János a 20. percben parádésan robbant be egy beadásra.

A vendégek előnye csak az első félidő végéig tartott ki, Heller Máté a 48. percben egyenlített. A 64. percben pedig jött Scheffer Bence, aki úgy állt be háttal a kapunak a labdával, majd fordult le védőjéről, ahogy Böde Dániel szokott, majd a befejezése is tökéletesre sikerült.

Svábhegy FC - Csep-Gól FC 2-1

BLSZ1. 13. forduló

Videó: Murár Ferenc

Megosztom

blsz1 13

Csep-Gól - Svábhegy

Mindkét csapat erős ellenféllel játszott az elmúlt héten, és sem a Hegyvidéknek a REAC ellen, sem a Csep-Gólnak az Újpest ellen nem sikerült a bravúr, sima vereségeket szenvedtek. Egymás ellen viszont kiélezett harc várható, a kupában a csepeliek nyertek, most a hazaiak tűnnek esélyesebbnek, de a döntetlen a legvalószínűbb kimenetel.

Újpest II - RAFC

Az Újpest és a RAFC a munkanapon küzd meg egymással. Minden a hazaiak mellett szól, nagy bravúr lenne a rákosszentmihályi pontszerzés.

Unione - Vízművek

Egy igazi felsőházi rangadó lesz, ahol a kimenetel megjósolhatatlan, a hazaiakat érezzük valamivel esélyesebbnek, de a remek formában lévő Vízművek van olyan jó, hogy megnyerje ezt a meccset is. Döntetlent most kizárnánk.

BMTE II - 1908 SZAC

A Budafok a múlt héten második félidőben nyújtott remek játékával átgázolt az Újbudán. A Gázgyár ellen ikszelő SZAC nehezebb ellenfél lesz, háromesélyes a találkozó, amelyet könnyen lehet, hogy a nagyobb akarat dönt majd el.

Ikarus - Újbuda

Mindkét csapat csalódás eddig ezen az őszön, de a hazaiak most valószínűleg javítani fognak aktuális megítélésükön.

43.sz.Építők - REAC

Az Építők a múlt héten fontos győzelmet aratott egy kis önbizalmat adva magának, pechére most viszont a legfőbb bajnokesélyessel fog játszani, amelynek kötelező ez a győzelem.

Gázgyár - Testvériség

A forduló egyik legjobb meccsének ígérkezik az új edzőjével eddig remekül szereplő Gázgyár, és a két vereség után most már sikerreéhes Testvériség csatája. A hazaiak az esélyesebbek, de nagyon sokat kell tenniük azért, hogy a 3 pontot megszerezzék.

Kelen - Pestszentimre

Az elmúlt években volt, hogy rangadó volt ez a párosítás, most viszont nem az, és a vendégek részéről bravúr

Megosztom

blsz1 12

RAFC – Unione

2018.10.31 19:30

A RAFC 1-0-s vereséget szenvedett az Ikarus elleni rangadón, az Unione viszont a remek formában lévő Aribi Hassan góljával nyerni tudott a Csep-Gól ellen. Ha erre a hétközi meccsre jól állnak fel a vendégek, akkor jó eséllyel ők menetelhetnek tovább.

Újbudai FC Voyage – BMTE II

2018.10.31 19:45

Az Újbuda továbbra is első pontjaira vár, de ha a Budafok hozza, amit tud, akkor ezeket nem most fogja megszerezni.

1908 SZAC – ASR Gázgyár

2018.11.02 11:00

A 2018-as Budapest Kupa elődöntőjében találkoztak egymással utoljára, akkor a 1908 SZAC egy hajrában szerzett góllal, döntetlennel kiejtette akkor még magasabb osztályú ellenfelét.

Most már egy osztályban van a két csapat, és mindkettő nagyon jó formában van, bár a SZAC-nak vannak hiányzói, így is háromesélyes a mérkőzés.

REAC – XII. Kerület Svábhegy

2018.11.02 20:00

A Svábhegy már több felsőházas csapatot megviccelt, de most a REAC sikerére tippelnénk, amelynek mindenképpen javítania kell az Újpest elleni döntetlen után.

Testvériség – Kelen SC

2018.11.03 13:30

A Kelen kiütötte az Építőket, de a Testvériség otthonában várhatóan nehezebb dolga lesz, ha viszont az első helyen szeretne maradni, ezt a meccset mindenképpen nyernie kell.

Fővárosi Vízművek – Ikarus

A Vízművek jól játszott a Budafok ellen és nyerni tudott, hasonló formát mutatva jó eséllyel győzhet a Horváth Krisztián, csapatkapitány nélkül felálló Ikarus ellen.

Pestszentimre – 43.sz.Építők

A Pestszentimre jelenleg a 15., most egy olyan meccs jön számára, amin akár nyerhet is, és akkor helyet cserél az Építőkkel.

Csep-Gól – Újpest II.

11.04. 13:30

A Csep-Gól bárki ellen képes a bravúrra, ettől függetlenül a hazaiak az esélyesebbek a sikerre.

Megosztom

tnt2019

Elindult a nevezés a Téli Nagypályás Teremtornára. A torna az elmúlt évekhez hasonlóan egy kiemelt, és egy normál csoportban kerül megrendezésre. A nevezési díj 105000 ft, amely továbbra is két részletben fizethető!

Az első részlet (55 000 Ft) nevezéskor fizetendő, a második részletet a torna kezdéséig kell megfizetni!

A kiemelt liga első alkalommal pénzdíjas lesz!

Az 1.helyezett 100 000 Ft, a 2. helyezett 60 000 Ft a 3.helyezett 40 000 Ft díjazásban részesül.

A kiemelt ligába jelentkezők egy hétközi fordulót játszanak,időpontok:01.15.kedd-01.16.szerda-01.17.csütörtök.-kezdés 18.óra.

Minden a TNT-ét érintő friss információ a csillaghegyimte.hu oldalon megtalálható.

Megosztom

kelenfotokanizsay

A múlt héten SZAC elleni veresége miatt hosszú idő után elhagyta a bajnokság első helyét a bajnokság eddigi meglepetéscsapata, a Kelen SC. A 2. pozíció azonban csak egy hétig tartott, miután az Újpest 2-vel döntetlenezett a REAC, a Kelen egy Építők elleni hetessel visszavette az előnyt.

Kelen SC - 43.sz. Építők 7-0

BLSZ1. 11. forduló

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Ahogy a beharangozóban írtuk jelenlegi állapotában a hazai csapat volt a mérkőzés esélyese, és ennek megfelelően Zsiborás Zalán közelről belőtt labdájával meg is szerezte a vezetést. Három perc múlva megduplázta előnyét a hazai csapat, a Budapest válogatottban is rendre helyet kapó Bakó Krisztián, egy laposan bepasszolt labdát 8 méterről lőtt a kapuba. A félidő végén megtoldotta előnyét a Kelen, ezzel gyakorlatilag eldöntve a meccset Egy kontratámadás végén Kádár Máté kicselezte védőjét majd a hosszú felső sarokba lőtt.
A szünettől aligha lehetett nagy fordulatot várni, és nem is jött, hanem folytatódott a hazai gólzápor. A 62. percben Koós Bálint a kapujából kifutó Haraldseid kapus mellett eltolta a labdát, majd az üres kapuba lőtt. Két perc múlva 5 lett az előny, egy szép támadás végén ismét Koós Bálint volt a befejező.
10. perc múlva a hazaiak házigólkirálya is megszerezte szokványos gólját, Balogh Bence 16 méterről lőtt a bal alsóba. A végső csapaást a 74. percben adta meg a zöld-fehér csapat, egy szöglet után a két perce pályán lévő Bodnár Máté fejelt 6 méterről a kapuba. 7-0

fotó: Kanizsay Zoltán

Megosztom

bmte ii vizmuvek

bmteii vizmuvek2

Jó mérkőzésnek ígérkezett a kezdeti nehézségek után remek eredményeket produkáló Budafok II. és az élbolyba tartozó Vízművek találkozója a BLSZ1. 11. fordulójában.

Megosztom

Bővebben...

ujpestreac1

ujpestreac100

Újpest - REAC 0-0 (0-0)

A forduló rangadóját az Újpest II. és a REAC játszotta a BLSZ1-ben. A csapatok jó iramban kezdték a mérkőzést, amelyen a forduló előtt listavezető, és remek formában lévő REAC próbált támadóbban fellépni, de a korábbi utánpótlás válogatott kapussal felálló, jól megszervezett hazai védelem ellen nem volt könnyű dolguk. Sok gólt amúgy sem lehetett várni, hiszen a REAC a bajnokság során eddig mindössze hármat kapott, és az Újpest 10 elszenvedett találata sem számít soknak. Az első igazi lehetőségre a félidő végéig kellett várni, ekkor Kasza Dániel (REAC) lőtt éles szögből, de Banai Dávid védeni tudott. Aztán a szünet után azonnal megszerezhette volna a vezetést a REAC, Kiss Tamás egy szép támadás végén 17 méterről majdnem betekerte a labdát a kapuba, de pechére a kapufáról kifelé pattant a labda. Ezután két szöglet jelentett komolyabb veszélyt, előbb egy újpesti fejest fejeltek ki a gólvonalról a 60. percben, majd negyedóra múlva, a túloldalon történt meg ugyanez. A hajrában veszélyesebben játszott a REAC, de a végén a hazai csapat is maga javára fordíthatta volna a találkozót, ha Tóth Dániel védésével nem igazolja, hogy helye van a kapuban.

Az Újpest II a REAC ellen is megtartotta veretlenségét, és így elégedett lehet, ahogy a REAC sem lehet teljesen boldogtalan az egyik legszervezettebb ellenfele elleni döntetlennel. Ugyanakkor annak egyik csapat sem örülhet, hogy az 1 szerzett pont miatt visszább estek a tabellán. A palotaiak visszacsúsztak a második helyre, a lila-fehérek pedig jelenleg az ötödikek, igaz a ponthátrány nem jelentős.